KIBICE

Awatar użytkownika
longy
Ikra
Ikra
Posty: 15
Rejestracja: 19 maja 04, 23:34
Lokalizacja: POZNAÑ

KOLEJORZ!!!

Postautor: longy » 1 czerwca 04, 15:26

I nastal ten dzien...dlugo oczekiwany... jeszcze 6 godzin i bedzie wiadomo oficjalnie kto zdobyl PP (niemusze tlumaczyc oczywiscie ze Puchar przyleci do [glow=blue]Poznania[/glow]!) :D

[shadow=blue]Lech Lech Kolejorz !!![/shadow]

pozdro
P Y R L A N D I A !!!

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: KIBICE

Postautor: Aigel » 2 czerwca 04, 10:29

No niestety longy mial racje, szkoda tylko ze mecz sie tak zakonczyl, to znaczy nie potrzebne byly ruchy na trybunach ;/
Obrazek

Awatar użytkownika
longy
Ikra
Ikra
Posty: 15
Rejestracja: 19 maja 04, 23:34
Lokalizacja: POZNAÑ

Hej Kolejorz !!!

Postautor: longy » 2 czerwca 04, 10:43

i stało się to co się miało stać, :lol: TEN PUCHAR JEST NASZ,TEN PUCHAR JEST NASZ,TEN PUCHAR DO LECHA NALEZY !!! :lol: ten karny moim zdaniem byl bzdura :zly: bo ja tam zadnej reki niewidzialem,przynajmniej z tych ujec na powtorce,i napewno nie była specjalna o ile faktycznie bylo tam zagranie reka. a zachowanie kibicow legi w czasie rozdania medali i Pucharu nie bede komentował,Wstyd! no ale coz,mam nadzieje na przyszlosc wszyscy wyciagna wnioski.
[shadow=blue][/shadow]KOLEJORZ!!!
[shadow=444444][/shadow][color=444444][/color]
P Y R L A N D I A !!!

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: KIBICE

Postautor: Aigel » 2 czerwca 04, 11:26

NA pewno incydent przy rozdaniu medali bzdurny, ale pilkarze Lecha odspiewali "Legia to stara...." oraz pokazywali kibicom srodkowe palce. Szkoda ze tak sie skonczylo.
Obrazek

Awatar użytkownika
longy
Ikra
Ikra
Posty: 15
Rejestracja: 19 maja 04, 23:34
Lokalizacja: POZNAÑ

Re: KIBICE

Postautor: longy » 2 czerwca 04, 13:09

Ano szkoda.
Tego juz niewiem bo osobiscie nie bylem wiec bazuje na tym co widzialem w TV i na tym co powiedzieli ludzie ktorzy tam byli,tak czy siak powinniscie zrobic porzadek z pseudo kibicami,bo niewierze ze prawdziwi kibice legi zachowali by sie w tak glupi sposob.pomijam tu incydent w I polowie bo tu niedojdziemy do tego kto zaczal tak naprawde.
z 2 strony dodac musze ze spodziewalem sie lepszego doppingu z waszej strony,w TV bylo czasem wyrazniej slychac Leszka niz was.a bylo nas mniej :)
P Y R L A N D I A !!!

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: KIBICE

Postautor: Aigel » 2 czerwca 04, 13:31

Pilkarze sa nie tyklani i to nie podlega dyskusji tylko pikarz jest pilkarze wtedy gdy sie zachowuje jak sportowiec, a nie gdy ma na nogach korki. Proponuje obejrzec dzisiejsze fakty, oraz transmisje jak cieszyli sie pilkarze Lecha. Zachowywali sie jak kibice, pelna nienawisc do Legii i tak zostali potarktowani, a tak na prawde nic takiego sie nie stalo, nikt nie zostal pobity, lekka szarpanina. Obydiw strony sa winne i obydwie poniasa kary ninansowe, Lech za prowokacje pilkarzy, zachowanie kibicow, Legia za zachowanie kibicow, oraz nie zabezpieczenie trybuny honorowej.
Obrazek

Awatar użytkownika
BaT
Ryba
Ryba
Posty: 157
Rejestracja: 20 maja 04, 20:05
Lokalizacja: Dębno Małapolska*

Re: KIBICE

Postautor: BaT » 2 czerwca 04, 19:17

Paranoja co sie stało, w wiadomościach mówili dziś że nigdzie tak sie jeszcze chamsko kibice nie zachowali!! nigdzie i nigdy w europie!! szczyt!! kamienie, najazd na trybune honorową...
Grupa Miłośników Mniejszych Rybek- zapraszam do członkowstwa

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: KIBICE

Postautor: Aigel » 2 czerwca 04, 19:55

BaT nie byles, nie widziales, nie komentuj :!: , w TV mowia rozne rzeczy :!:
Z tym ze takie miejsce nie mialo miejsca w Europie to smieszne, przesledz dzieje europejskiej chuliganki. Wczoraj na Legii nic wielkiego sie nie stalo, kilka osob dalo sie sprowokowac i pogonilo pilkarzy Lecha i to wszytsko.
Obrazek

Awatar użytkownika
longy
Ikra
Ikra
Posty: 15
Rejestracja: 19 maja 04, 23:34
Lokalizacja: POZNAÑ

Re: KIBICE

Postautor: longy » 3 czerwca 04, 19:50

zgadzam sie co do tego ze bzdura jest ze nigdy w europie czegos takiego niebylo,Aigel ma racje,wystarczy spojrzec parenascie lat temu w lige angielska lub holenderska.
ale na tym sie konczy moja zgoda do tego co napisales.
mianowicie,(oprocz tego ze jestem wiernym kibicem Lecha to jestem z tym klubem i jego dzialaczami zwiazany troche blizej niz zwykly kibic i z tego co widzialem to niemozna tego nazwac lekka szarpanina) wedlug mnie jednak cos sie stalo,biorac pod uwage fakt iz paru pilkarzy stracilo medale :!: i jest poturbowanych(powaznie lub mniej).
tak czy siak,stolica powinna sie wstydzic tych paru łebków ktorzy to zrobili. badz co badz,walki kibic kontra pilkarz to cois ponizej pasa,co innego miedzy kibicami :twisted:

LECH :klutnia: LEGIA

[ Dodano: 2004-06-03, 20:03 ]
aha,jeszcze jedno,bodajze 3 lata temu kiedy przyjechala do poznania pogoń w PP (niebyl to co prawda fianł) i po strzeleniu bramki przez sledzi pilkarze ostentacyjnie biegli przy linii boiska i pokazywali srodkowy palec jakos nikt z kibicow z poznania ich nie atakowal...
P Y R L A N D I A !!!

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: KIBICE

Postautor: Aigel » 3 czerwca 04, 20:16

Atak na pilkarzy nie powinien miec miejsca, ochrona powinna uniemozliwic wtargniecie na chonorowa, ale tak sie sklada ze dosc blisko jestesm sekcji sympatykow to powiem co nie tak bylo po stronie Lecha (nie usprawiedliwia to na pewno ataku na pilkarzy):
-w Poznaniu nie zostalismy wpuszczeni, po interwencji kibicow wchodzi naszych gasrtka. Poznan wita naszych chlebem, sola i gorzala
- w Warszawie chcemy sie zrewanzowac, nie ma zadnych bluzgow na Lecha, chodz juz gdy wasi kibice niszcza brame spiewaja obrazliwe piosenki
- w pierwszej polowie zaczynacie dymic (podobno czesc hools to Artka ale to nie istotne)
- odczucia sa takie ze ten gest solidarnosci byl po to bo chcieliscie zobaczyc mecz w Wawie, jak by nie reakcja stowarzyszenia nie wposcily by was na ten mecz, moim zdaniem zachowaliscie sie nie honorowo, jest nauczka zadnych ukladow z Lechem, do klasy Slaska Wroclaw brakuje wam wiele
-pilkarze Lecha pokazuja w strone naszej bojowki nie przyzwoite gesty, na honorowej dzialacze ktorzy zabronili wejsc naszym na pierwszy mecz swietuja i machaja szalami Lecha, kilka osob nie wytrzymalo
-pozniej mial miejsce caly incydent, kary dzis zapadly
-spiewy po meczu pilkarzy Lecha (nie wszystkich) ponizej krytyki, dl amnie stali sie ludzmi ktorzy jak wiekszosc kibicow Lecha chce mies wojne z Legia i taka beda mieli
-wasz kapitan Piotr R. to debil (sory za sformulowanie, my mamy Jozwiaka) to co on wygadyje to jawna prowokacja, spiewal najglosniej, gdy schodzil pokazal krzyczacym w jego strone hoolsa brzydkie gesty, jak jest taki odwarzny to czemu tak szybko uciekal?
Nie pochwalam zachowan pseudo kibicow, pilka nozna dla ludzi nie dla bandytow, ale w tej chwili jest wielka nagonka na Legie, co my mozemy, za walke z problemme stadionowych huliganow musi sie wziasc panstwo.

Co do portowcow to nie zaatakowali dlatego ze byl plot itd, pamietasz wasze pozegnalny mecz w lidze z legia jak schodzili Legionisci do szatni?
Obrazek

Awatar użytkownika
longy
Ikra
Ikra
Posty: 15
Rejestracja: 19 maja 04, 23:34
Lokalizacja: POZNAÑ

Re: KIBICE

Postautor: longy » 4 czerwca 04, 17:41

NO CÓŻ, TAK CZY SIAK NIE COFNIEMY TEGO CO SIE STAŁO, KAŻDY Z NAS I TAK BÊDZIE MIAŁ SWOJE ODCZUCIA (NA PEWNO RÓŻNIĄCE SIÊ :D ) A OSKARŻANIE SIÊ NAWZAJEM JEST BEZSENSU,A TYMBARDZIEJ SZUKANIE NA SIŁE JAKIEGOS POWODU DLACZEGO SIE STALO TAK A NIE INACZEJ.
CO DO TEJ WOJNY Z WAMI TO ISTNIEJE OD ZAWSZE I NIEWIERZE ZEBY SIE KIEDYKOLWIEK SKONCZYLA,POZNANIACY NIENAWIDZA WAWY I JEST TO ODWZAJEMNIONE W 100%.
POD PEWNYM WZGLEDEM NIE DZIWIE SIE ZE REISS UCIEKAŁ,ON W KONCU NIE JEST W BOJOWCE :) A TAK NA POWAZNIE TO NIEWIERZE ZEBY PANSTWO ZAJELO SIE SPRAWA,A TYMBARDZIEJ ROZWIAZALO PROBLEM,WYMYSLA JAKIS BZDURNY PRZEPIS I TAK NIKT GO NIE BEDZIE PRZESTRZEGAL BO PRZEPISY ZAWSZE MOZNA OBEJSC. W POZNANIU ZAJELI SIE TYM KIBICE I EFEKTEM SA CORAZ BARDZIEJ ZAPELNIANE TRYBUNY PRZEZ LUDZI W ROZNYM WIEKU I ROZNEJ PLCI(BYLO OCZYWISCIE PARE NIEMILYCH ZDARZEN ALE NAWET NAJLEPSZYM SIE ZDARZA :lol: )

MECZ PAMIETAM,NIESTETY,BO NIEBYLO TO MILE DOSWIADCZENIE,CHODZI MI SPADEK DO II LIGI. POWOD TEGO ZACHOWANIA BYL PEWNIE TAKI SAM JAK TERAZ W WAWIE(TYLE ZE CHODZILO O PP),FRUSTRACJA PO SPADKU I DO TEGO LEGIA KTOREJ LECH NIENAWIDZI.
P Y R L A N D I A !!!

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: KIBICE

Postautor: Aigel » 4 czerwca 04, 17:52

Widze ze podobnie myslimy, tylko Ty kibicujesz gorszej druzynie :lol:
Co do tego ze w klubach rzadza kibice to niestety to nie jest dobre wyjscie, nie trudno sprowokowac zamieszki na wyjezdzie.
A pozatym fajnie ze bedziecie grac w UEFA bo trzy mocne ekipy pokaza sie w europie (chodz nie wroze wam dlugiej gry).
Wojna byla jest i bedzie, ale nie zgadzam sie ze Warszawiacy nie lubia Poznania, moze czesc Legionistow, ale to jest nienawisc do Lecha a nie do mieszkancow miasta, w druga strone jest troche inaczej. Nie lapie nienawiscie wstosunku do Stolicy. Ja poznan lubie, mam ziecia poznaniaka, moja siostra rodowita warszawianka mieszka w Poznaniu (ale mezalians :lol: ), dziewczyna ktora usilnie podrywam tez mieszka w pyrlandii :wink:. Oczywiscie mam teorie dlaczego Poznan tak bardzo nie lubi Wawki, zostawie ja dla siebie :)

POZNANSKIE SLOWIKI
Obrazek

Awatar użytkownika
longy
Ikra
Ikra
Posty: 15
Rejestracja: 19 maja 04, 23:34
Lokalizacja: POZNAÑ

Re: KIBICE

Postautor: longy » 4 czerwca 04, 18:06

:ok: DZIEKOWECZKA ZA FILMIK :) MI SIE ON TAM PODOBAL :D
JEDNAK NIE GORSZEJ BO ...PUCHAR JEST NASZ...
Z ROZGRYWKAMI UEFA SIE WSTRZYMUJE BO NIE WIEMY JAKIE ROTACJE NASTAPIA PO PRZERWIE LETNIEJ,SZANSE MAMY SPORE ALE WAZNE JEST TEZ TO ZE KIBICE BEDA MOGLI SIE POKAZAC Z TEJ LEPSZEJ STRONY NA ARENIE EUROPEJSKIEJ :)
P Y R L A N D I A !!!

Awatar użytkownika
BaT
Ryba
Ryba
Posty: 157
Rejestracja: 20 maja 04, 20:05
Lokalizacja: Dębno Małapolska*

Re: KIBICE

Postautor: BaT » 4 czerwca 04, 18:35

Eh... mowice tak bo uważacie że wasza drużyna jest bez wad, a za krytyke możecie zabić :zly:
Grupa Miłośników Mniejszych Rybek- zapraszam do członkowstwa

Awatar użytkownika
longy
Ikra
Ikra
Posty: 15
Rejestracja: 19 maja 04, 23:34
Lokalizacja: POZNAÑ

Re: KIBICE

Postautor: longy » 4 czerwca 04, 18:39

WSZYSCY MAMY WADY, ZALETY...
CHACIAŁBYM ZAUWAZYC ZE I AIGEL I JA JESZCZE ZYJEMY WIEC POTRAFIMY ZNIESC KRYTYKE,CHOC NIEZAWSZE MUSIMY SIE Z NIA ZGADZAC :mrgreen:
P Y R L A N D I A !!!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości