Kim jesteśmy ,co robimy ......

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Elmo » 6 czerwca 04, 12:49

Ze zwierząt mam jeszcze super wyczesanego jamnika 8) 8) kiedyś miałem 3 chomiki ale jakoś nie miałem szczęścia do nich :P ponizej moj dog :P


Obrazek Obrazek

Pozdrawiam Artur

Awatar użytkownika
BaT
Ryba
Ryba
Posty: 157
Rejestracja: 20 maja 04, 20:05
Lokalizacja: Dębno Małapolska*

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: BaT » 12 czerwca 04, 10:04

A ja mam brata, wabi sie Piotrek, mam też.. bociana, serio!!!! jest na naszej łące koło stawiku

[ Dodano: 2004-06-12, 10:06 ]
Ej widać po tym sie z jego postury że jest agresywny i niebezpieczny, masz na niego papiery?? zagryzzł już kogoś?? nie boisz sie mieszkac z nim?? widać po nim agresję drzemiącą w jego oczach, karmisz go na patyku?? a tak serio to z jamnikiem mam inną historie
Grupa Miłośników Mniejszych Rybek- zapraszam do członkowstwa

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Hawk » 23 czerwca 04, 14:05

Elmo fajny pies :)
Ponizej moj kot:
Obrazek

Obrazek
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
Sieniu
Ryba
Ryba
Posty: 119
Rejestracja: 5 czerwca 04, 18:22
Lokalizacja: Dobra Nowogardzka

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Sieniu » 30 lipca 04, 13:18

A ja mam na Imię Mateusz.Choć wszyscy mówią na mnie Sieniu i koledzy i rodzina więc przyjeło sie że jestem Sieniu.Mam 16 lat właśnie zdałem do I Lo w Miescie położonym o 16 kilometrów od mojego miasteczka.Akwarystyką zajmuje się od ponad roku.Ale posiadam także 4 psy są to Teriery Walijskie .Jak mi sie uda to walne gdzieś fotke.

Awatar użytkownika
tomeek7
Narybek
Narybek
Posty: 86
Rejestracja: 11 lipca 04, 20:36
Lokalizacja: Zabrze

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: tomeek7 » 31 lipca 04, 20:09

Ja jak sam nick mowi jestem Tomek i jestem z Zabrza ze slaska. Mam 15 lat interesuje sie akwarystyka(od niedawna), sportem od 5 lat. Kocham Real madryt i jestem jego wielkim fanem, znam sie na pilce europejskiej i amerykanskiej jak James Bond na zabijaniu :)
...::: 126 litrów :::...
..::: 25 litrów :::... 2x Pielęgniczka Ramireza, 2x Kirysek panda, 2x Kirysek pstry, 1x Kirysek Albinos, 2x Otosek

Borch3kawki
Narybek
Narybek
Posty: 56
Rejestracja: 25 lipca 04, 10:12
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Borch3kawki » 1 sierpnia 04, 00:46

No to i ja cos o sobie... W-wa Grochow od 46 lat ( no to jestem najstarszy na tym forum :) ) Muzyka - nie bede wymienial wszystkich bo za dlugo, Pink Floyd, Enya, Black Sabbath, Kazik, Perfect, Enigma to tylko nieliczni wykonawcy i kolejnosc jest przypadkowa. Z ksiazkami i filmami tak jak z muzyka - fantastyka tez nie gardze, a Hobbita czytalem jak wiekszosci z Was na swiecie jeszcze nie bylo :). Tolkien to jedyne fantasy jakie mi podchodzi. Ulubiony aktor? Oczywiscie Nicholson :) Kiedys troche gimnastyki sportowej, po wojsku spadochroniarstwo, potem zona i wszystko diabli wzieli bo po dwoch latach stalem sie glowa trzyosobowej rodziny i jakos tak malo czasu sie zrobilo :( Jakies pieluchy, spacerki, za twarde kupki, za rzadkie kupki itd......No ale juz z glowy :D Za to teraz mam akwarium i w kazdy urlop wycinam w Bieszczady pod namiot i to z zona (bo mlody woli wolna chate), czyli tak zle nie trafilem :D
Ps. Zal tylko ze teraz za skoki ze spadochronem trzeba placic :(

Awatar użytkownika
BigFish
Ryba
Ryba
Posty: 364
Rejestracja: 21 maja 04, 13:22
Lokalizacja: Opole

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: BigFish » 1 sierpnia 04, 19:13

no to teraz na mnie kolej. jestem chyba najmlodszy na forum (12 latek). MIeszkam w opolu (za nie długo się przeprowadzam), mam siostre (4,5 lat). moje hobby to komputery i rybki, nie pogardzę dobrym filmem (matrix, star wars). chwilowo nie mam akwa. moje marzenie to mieć 800l akwa morskie(rafowe).
Prace nad malawi:
######### - 90%
Akwarium dojrzewa

Awatar użytkownika
Wildtom
Ryba
Ryba
Posty: 291
Rejestracja: 31 lipca 04, 11:27
Lokalizacja: Ślonzok

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Wildtom » 2 sierpnia 04, 23:34

no to ja sie w srodku stawki wiekowej trzymam :)

na imie mam Tomek, 27 lat, urodzony i mieszkal 21 lat w ZABRZU (tomeek7 jaka dzielnica ? ja Tuwima kolo hali na matejki ---- ZABRZE ROXX :) ) obecnie pare latek w germanii.

-----
muza - zalezy od nastroju, Enya, Clannad, Enigma ------> Running Wild, Judas Priest, ACDC, Meat Loaf, zeglarskie szanty, nie trawie za bardzo tego co teraz na topie jest (wiek sie klania :) )

-----
film - Indiana Jones, Back to the future, pierwsza trylogia Star Wars, Lord of the Rings, generalnie przygodowe, sensacyjne, wojenne, horrory, parodie. nudza mnie komedie i roznego rodzaju psycho-tchillery. nie pogradze tez dobrym serialem SF w rodzaju Babylon5 czy Stargate :)

akwarium - w Zabrzu swojego czasu standartowe 2x60 litrow, jedne z neonkami i innym drobiazgiem, drugie ze skalarami. obecnie przymierzam sie do akwarium morskiego, w styczniu pewnie dojdzie do skutku to bede na biezaco skladal rapotry z postepu(albo i braku) prac (o ile kogos takie egzotyczne cus bedzie interesowalo)

to tyle

Awatar użytkownika
Veronika
Ryba
Ryba
Posty: 135
Rejestracja: 25 lipca 04, 16:03
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Veronika » 5 sierpnia 04, 14:06

Jestem weronika, mam 15 lat, mieszkam w rzeszowie :) rybkami zajmuje sie od 4 lat ( pierwsze akwa dostałam na 11 urodzinki) interesuje sie muzyką, akwarystyką , rysuje, maluje itp. muzyka - Van Halen, iron maiden, the clash, deep purple, jimmy hendrix, twisted sister i baaardzo duzo innych :)

[ Dodano: 2004-08-05, 14:08 ]
co do zwierzątek mam też psa -bokserke Bibi i kota Freddiego
<<<Van Halen>>>

Awatar użytkownika
Locter
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 700
Rejestracja: 7 sierpnia 04, 02:18
Lokalizacja: Limerick

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Locter » 15 sierpnia 04, 21:22

Michał, lat 18. Czeka mnie ostatni rok liceum i maturka :( .
Zainteresowania to przede wszystkim koszykówa, dobra książka (fantasy najczęściej), oczywiście akwarystyka, dobry film. Muzyki słucham rzadko ( najczęściej na imprezach :D ).
Rybki hoduje od 7 lat.
Ciężko myśle o akwarium...

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Hawk » 6 września 04, 21:13

No to ja dam swoje zjdecie , tylko ostrzegam! Dzieci nie powinny tego ogladac ;):
W domu ;):
Obrazek

A to na treningu, Vietnam jak sie patrzy :P :
Obrazek

a to dzien wczesniej na treningu ( robie za snajperka i operatora w walce w budynkach) :
Obrazek

Jak chcecie sobie poczytac to zapraszam na www.wmasg.pl i www.rpwcyjon.prv.pl

EDIT: zmieniłem zdjecie :P
Ostatnio zmieniony 25 października 04, 17:20 przez Hawk, łącznie zmieniany 1 raz.
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
Locter
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 700
Rejestracja: 7 sierpnia 04, 02:18
Lokalizacja: Limerick

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Locter » 6 września 04, 22:55

Hawk hihi, aleś ty brzydki... :D
Niee no żartuje oczywiście :lol: , ale gratuluje odwagi :wink:
Ciężko myśle o akwarium...

Awatar użytkownika
Cichy_24
Narybek
Narybek
Posty: 89
Rejestracja: 22 lipca 04, 14:12
Lokalizacja: Skrzyszów-Śląskie

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Cichy_24 » 7 września 04, 08:16

Cześć ja mam na imię Tomek, mam 25 lat. Akwarystyką interesuję się od 12 lat. Wtedy też miałem pierwsze akwarium, obecnie nie mam żadnego. Ale to tylko kwestia czasu.

Pozdrawiam wszystkich.
Akwarium 112 litrów: 80x35x40cm - prętniki, gupiki, platki, kiryski, zbrojniki niebieskie
Akwarium 21 litrów. Obecnie puste
Akwarium 8,5 litra: Stoi u mnie w pracy

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: ciosek » 7 września 04, 11:52

Hawk, widac cie na 3 zdjeciu ;)... ale dopiero po paru minutach zczailem :) JA jak dorwe skaner to wrzuce zdjecia moje i mojego jajni... sorry, jamnika :)

Awatar użytkownika
atusia
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 533
Rejestracja: 20 maja 04, 08:32
Lokalizacja: Bytom

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: atusia » 7 września 04, 12:06

ciosek pisze:Hawk, widac cie na 3 zdjeciu ;)... ale dopiero po paru minutach zczailem :)

Chyba mam coś z oczami... :wink: widzę tylko trawę... :wink:
Pozdrawiam Beata

240l-paletki

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości