Kim jesteśmy ,co robimy ......

Awatar użytkownika
boro100
Fish Master
Fish Master
Posty: 1139
Rejestracja: 20 października 09, 13:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: boro100 » 6 lutego 12, 07:04

Killi tys bardziej lubisz grac slowiana czy wikinga?
Pozdrawiam Kuba
Obrazek

Killifish
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1798
Rejestracja: 20 grudnia 11, 11:20
Lokalizacja: Browar pod Krakowem

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Killifish » 6 lutego 12, 10:31

Boro, to nie gra, to real. Po Peruna stronie staje. Zawsze mnie zastanawiala fascynacja wikingami w naszym kraju, bo gdyby to byli tak fantastyczni wojownicy to na naszych ziemiach osiedlali by sie a nie mieli kilka faktorii, dostawali po karkach to plywali na Rus, Malte czy do Ameryki :)
Pozdrawiam, Wujek Killi.
-----------------------------
Obrazek

Awatar użytkownika
polak.krk
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 4974
Rejestracja: 19 marca 09, 00:15
Lokalizacja: Krakow/Sliema

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: polak.krk » 6 lutego 12, 12:29

Na Malte tez dotarli? :D
Za brak uzywania jezyka polskiego na poziomie elementarnym (duza litera, kropka) czeka Cie paseczek (ostrzezenie) !

Killifish
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1798
Rejestracja: 20 grudnia 11, 11:20
Lokalizacja: Browar pod Krakowem

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Killifish » 6 lutego 12, 12:44

Tak rowniez tam dotarli, to byli kupcy, osadnicy a potem wojownicy - o tym wielu zapomina, ale pamieta sie te zbrojne napady :)
Pozdrawiam, Wujek Killi.
-----------------------------
Obrazek

Tenen
Narybek
Narybek
Posty: 42
Rejestracja: 20 marca 11, 17:39
Lokalizacja: szczecin

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Tenen » 23 lutego 12, 01:27

Ja mało udzielam się na forum jestem raczej czytelnikiem a na codzien zwiedzam sobie Europę od Rosji po Portugalię a głównie jeżdżę z Norwegii (szczególnie dzika północ) na południowe Włochy (najczęściej Sycylia) najgorsza jest wiosna i jesień, spore różnice temperatur. Czyli tak podsumowując jeżdżę ciężarówką, a jak juża zacząłem to pochwale się moją bryką:
Obrazek

A jak ktoś by miał za dużo czasu tutaj filmik z trasy w którą pojechałem latem z kuzynem (jego pierwszy raz z Norwegią)

http://www.youtube.com/watch?v=nYdX2iTll7Q
Ostatnio zmieniony 23 lutego 12, 17:05 przez Tenen, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
polak.krk
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 4974
Rejestracja: 19 marca 09, 00:15
Lokalizacja: Krakow/Sliema

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: polak.krk » 23 lutego 12, 01:30

Tenen pisze:Ja mało udzielam się na forum jestem raczej czytelnikiem a na codzien zwiedzam sobie europę od Rosji po Portugalię a głównie jeżdżę z Norwegii (szczególnie dzika północ) na południowe Włochy (najczęściej Sycylia) najgorsza jest wiosna i jesień, spore różnice temperatur. Czyli tak podsumowując jeżdżę ciężarówką, a jak juża zaczołem to pochwale się moją bryką:
[url=http://images45.fotosik.pl/248/4287a43241721861m.jpg]Obrazek[/URL]

A jak ktoś by miał za dużo czasu tutaj filmik z trasy w którą pojechałem latem z kuzynem (jego pierwszy raz z Norwegią)

http://www.youtube.com/watch?v=nYdX2iTll7Q


Tenen, mozesz napisac cos ciekawego o Sycylii?
Za brak uzywania jezyka polskiego na poziomie elementarnym (duza litera, kropka) czeka Cie paseczek (ostrzezenie) !

Tenen
Narybek
Narybek
Posty: 42
Rejestracja: 20 marca 11, 17:39
Lokalizacja: szczecin

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Tenen » 23 lutego 12, 01:50

a to zależy co chciał byś wiedzieć? w dużym skrócie nie jest tak pięknie jak na zdjęciach w pocztówkach czy w tv szczególnie w większych miastach czy regionach, bardzo zawiodłem się na Wenecji Paryżu RZymie czy Neapolu, w wielu miastach zdarzało mi się stac i miałem sporo czasu na " zwiedzanie" ale tam miałem tego czasu wyjątkowo dużo i może dlatego bardzo się zawiodłem, trzeba też wziąć po uwagę to że nie jestem turystą i nie sypiam w ekskluzywnych hotelach, ale zawsze wiernie wracam do swojego auta, ale to chyba nie zmienia poglądu o danym miejscu.
Ostatnio zmieniony 23 lutego 12, 17:04 przez Tenen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
polak.krk
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 4974
Rejestracja: 19 marca 09, 00:15
Lokalizacja: Krakow/Sliema

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: polak.krk » 23 lutego 12, 02:00

Hmmm ciekawe to o czym piszesz bo ja pytalem o Sycylie. :zimno: :mrgreen: :ok:
Za brak uzywania jezyka polskiego na poziomie elementarnym (duza litera, kropka) czeka Cie paseczek (ostrzezenie) !

Tenen
Narybek
Narybek
Posty: 42
Rejestracja: 20 marca 11, 17:39
Lokalizacja: szczecin

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Tenen » 23 lutego 12, 10:13

No tak ale co mam ci zrobić wykład o Sycyli? Jak dla mnie troche tam jak by czas się zatrzymał wpada gościu z pomidorami jakimś starym pic upem do miasta i drze się że pomidory przywiózł i wszyscy do niego lecą u nas rzadko takie coś się spotyka. Całkiem inna roślinność kultura. Kaktusy wystające na kawałek pasa na autostradzie miejscami ;P Ogólnie jest ładnie ale jeśli oglądasz z daleka bo z bliska już wszystko nie jest takie piękne, całe włochy sa troszke "zapuszczone" ale od Neapolu w dół da się to bardziej zauważyć, tam zaczyna się bardziej "dzika" część.
Tu masz kilka zdjęć nie są najlepsze bo podczas jazdy robione:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 lutego 12, 17:04 przez Tenen, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
polak.krk
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 4974
Rejestracja: 19 marca 09, 00:15
Lokalizacja: Krakow/Sliema

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: polak.krk » 23 lutego 12, 11:26

Dzieki za opis, to jade tam. :mrgreen:
EOT.
Za brak uzywania jezyka polskiego na poziomie elementarnym (duza litera, kropka) czeka Cie paseczek (ostrzezenie) !

Rusty
Narybek
Narybek
Posty: 26
Rejestracja: 28 marca 12, 16:18
Lokalizacja: Cienista dolina

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Rusty » 15 kwietnia 12, 18:26

Witajcie forumowicze
Czas chyba, by napisać parę słów o sobie.
Mam 32 lata, zawodowo zajmuję się masażem leczniczym.
Akwarium miałam w czasach studenckich, później jakoś nie było czasu na rozwijanie tego hobby. Teraz zainteresowanie rybkami powróciło intensywnie i właśnie rozpoczęłam dojrzewanie 2 małych zbiorniczków.
Inne moje zainteresowania to różne formy "medycyny naturalnej" (ja wolę nazywać to "naturalnym wspomaganiem procesu leczenia") oraz wierzenia religijne przedchrześcijańskiej Europy (tzw pogaństwo). Jedno i drugie to bardziej sposób na życie niż zwykłe zainteresowanie.
Jeśli chodzi o zwierzęta, to mam dziewięcioletniego bokserka.
Obrazek

lolo_rw
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 27 marca 13, 18:44

Witam

Postautor: lolo_rw » 27 marca 13, 18:55

Mam akwarium 100 litrów ,roślinki których nazwy nie znam,2 glonojady i 2 gupiki.Jest ładne.Witam tym samym wszystkich bywalców tego forum.Nie wiem czy przywitałem się w miejscu do tego przeznaczonym.Jak nie to proszę Moderatora o umieszczenie tego postu we właściwym miejscu.Witam Robert :niewiem:

MatiQ
Ikra
Ikra
Posty: 6
Rejestracja: 22 czerwca 13, 15:16
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: MatiQ » 26 listopada 13, 18:39

Nazywam się Mateusz, jestem z śląska, na co dzień używam gwary śląskie, ale tutaj jakoś nie wypada :) Uczę się w szkole ponadgimnazjalnej im. Zbigniewa Herberta na kierunku Informatyka druga klasa.
Interesuję się wędkarstwem i akwarystyką, praktycznie każdą wolną chwilę spędzam nad jeziorem czy rzeką. Fascynują mnie wypady nocne :)
Obrazek
Po za tym piłka nożna, kibic śląskiej drużyny Ruch Chorzów.

Awatar użytkownika
PiotrSumela
Ikra
Ikra
Posty: 9
Rejestracja: 29 listopada 13, 17:43
Lokalizacja: Rydzyna

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: PiotrSumela » 4 grudnia 13, 23:21

Cześć ;) Jestem Piotr, pochodzę z Rydzyny obok Leszna w Wielkopolsce. Pracuję w Straży Pożarnej, w ratownictwie WOPR, jako technik informatyk, programista, tłumacz j. angielskiego i muzyk. W międzyczasie śpię. Dodatkowo, staram się teraz o pracę w wojsku, żeby zamienić 30 różnych prac na jedną porządną ;)

Jako hobby mogę wymienić pracę z komputerami, wszelką elektroniką (ogólne tworzenie i przerabianie), muzykę (gram praktycznie na wszystkim) i sport. Ale uprawiać, głównie pływanie i bieganie, a oglądać to mnie normalnie tak strasznie nudzi, że masakra :p

Mój profil na Facebook, gdyby ktoś chciał w jakikolwiek sposób pogadać: https://www.facebook.com/boskimela ;)
Autor nie odpowiada za psychiczne szkody wyrządzone treścią postów.

Awatar użytkownika
QueenDream
Narybek
Narybek
Posty: 29
Rejestracja: 7 kwietnia 13, 20:51
Lokalizacja: Kraków

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: QueenDream » 19 stycznia 14, 11:16

Witam. Jestem Aldona, pochodzę z okolic Nowego Sącza, ale ze względu na to, że studiuję więcej czasu spędzam pod Krakowem, akwarystyką zaczęłam interesować się od około roku. Jestem studentką biologii.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości