Kim jesteśmy ,co robimy ......

Awatar użytkownika
Dave
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2000
Rejestracja: 1 września 04, 12:26
Lokalizacja: okolice Płońska

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Dave » 18 września 04, 09:18

To teraz ja. Jestem Marcin Sikorsk (12 lat), pochodzę z Krajkowa, w województwie mazowiedzkim. To bardzo mała wieś nie znajdziecie jej na większości map (podpowiedź poszukajcie między Raciążem, a Płońskiem). Jestem dobry z matematyki (zająłem I miejce w międzynarodowym konkursie - "Kangur Matematyczny"). Po gimnazjum mam zamiar iść do technikum o profilu informatycznym, a później na studia informatyczne. Interesuję się ponadto akwrystyką i militariami (głównie Air Soft Gun - tak jak Hawk). Z tym drugim to raczej jestem fanem teoretykiem, bo jestem za mały na prawdziwą rozgrywką. Może jednak jak będę dorosły będę rozwijał to hobby. Mam 200 l z pielęgnicami, 80 l tarłowe, 25 l z żółwiem Zdzichem. Przymierzam się do 30 l z Ramirezami.

Hawk jaki masz karabin i za ilę go kupiłeś. M4A1 RIS, MP5 SD6 elektryczne czy jakieś sprężynowiec. A jeśli mi nie wierzysz, że choć trochę znam się na uzbrojeniu to na drugim swoim zdjęciu trzymasz M4A1. Nie wiem tylko czy to AEG czy sprężynowiec. :D :D

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Hawk » 18 września 04, 16:34

Smieszny masz podzial broni asg :D
A wiec tak:
To nie MP5SD6 ani Colt M4A1 RIS Bo na zdjeciu nie widac szyn ris ani raczki :P
To jest Colt XM177E2 ( jest duza roznica miedzy m4 a xm ) A tak btw to jestem sniperem wiec po kij mi AEG ?! :D:D:D Za niedlugo bedzie vsr-10 G-spec, wiec sam widzisz ...

PS. xm'ke kupilem za 390
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
madziaaa
Ryba
Ryba
Posty: 142
Rejestracja: 8 września 04, 10:04
Lokalizacja: Słupsk

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: madziaaa » 18 września 04, 18:04

dzieki za pomoc ale na razie obejdzie sie bez fotki ;) jak ktos chce to looka na tamta fotke a jak nie to niech sobie mnie wyobrazi :-P pozdro! (PS na pewno kiedys z tej pomocy skorzystam! :P)
troche nie mam czasu ostatnio - sorki!

Awatar użytkownika
kuwasa
Ryba
Ryba
Posty: 240
Rejestracja: 14 sierpnia 04, 17:05
Lokalizacja: Malbork

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: kuwasa » 18 września 04, 19:04

To tera ja. Karol Banasik z Malborka, poczciwej mieściny na początku delty wisły słynącego z zamku i makaronów malma. Interesuję się akwarystyką, ornitologią i sportem (w szczególności piłka nożna i formuła 1). Mam akwa 50 l z żyworódkami, bojowniki, a planuję powoi malawi. Ornitologia to taka nauka o ptakach (goście tacy jak ja skaczą po krzakach z lornetkami i piszą w notesie :) ). Mam 15 lat 186cm wzrostu brązowe włosy i oczy koloru irlandzkiego piwa.
Teraz hodowla zmienniaków (sposobem azjatyckim, czyli: wpuszczasz kilka rybek do akwarium i po kilku latach wyciągasz nowe:]) a malawi w szkole:]
"Cause I'm a Voodoo child"

Awatar użytkownika
madziaaa
Ryba
Ryba
Posty: 142
Rejestracja: 8 września 04, 10:04
Lokalizacja: Słupsk

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: madziaaa » 18 września 04, 20:27

hehe a ja w notesie przez całą podstawoowke zapisywalam super-inteligentne texty moich nauczycieli (i czasem kolegoow) :P chyba to kiedys opublikuje i bedzie bestseller! :P hehe!

[ Dodano: 2004-09-18, 20:27 ]
no dobra - przyznaje - w liceum tez troche pisalam :P
troche nie mam czasu ostatnio - sorki!

Awatar użytkownika
NIEBO!
Narybek
Narybek
Posty: 56
Rejestracja: 3 października 04, 00:01
Lokalizacja: Poznań

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: NIEBO! » 3 października 04, 15:10

[glow=orange]Chcieliście to macie [/glow]
8)

Obrazek

Mam na imię Krzysztof i jestem rodowitą Pyrką, czyli jestem z Poznania :-) Jestem z zawodu i z zamiłowania technikiem elektronikiem (urządzenia audiowizualne) oraz od roku również technikiem telekomunikacji (cyfrowe systemy telekomutacyjne). Od niedawna również studentem kierunku Elektronika i Telekomunikacja na Politechnice Poznańskiej. Zainteresowania ściśle zawodowe + trochę informatyki, kolarstwo turystyczno-szosowe no i do tego teraz dochodzi akwarystyka :-)
Lat nie liczę, ale dziś mam juz 7599 dni :D Jestem romantykiem i po uszy zakochany we wspaniałej kobiecie. O Nas, o naszej znajomości, miłości itp. możecie poczytać na Naszej prywatnej, w pełni nieakwarystycznej stronie dziQsy.prv.pl na którą serdecznie zapraszam w imieniu moim i marciuhy.


To chyba tyle słowem krótkiego przedstawienia się :-)


Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
NIEBO!

Kikus
Narybek
Narybek
Posty: 31
Rejestracja: 25 maja 04, 00:38
Lokalizacja: Łódź

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Kikus » 8 października 04, 19:07

Widzę że wszyscy się ładnie przedstawiają. Więc i ja postanowiłem nie być gorszy.

Mam na imię Mikołaj mam 23 lata. Mieszkam w Łodzi. Moje zainteresowania to informatyka szeroko pojeta (programowanie, systemy operacyjne, sieci, hardware), akwarystyka, nauki przyrodnicze od astronomii po genetykę, elektronika. Obecnie państwowa oświata zrobiła ze mnie wykwalifikowanego operatora sprzętu elektronicznego (Liceum techniczne profil elektroniczny), później uzyskałem zaszczytyny tytuł technika informatyka spec. Systemy zarządzania bazami danych. Obecnie studiuję Biotechnologię na Politechnice Łódzkiej na 3cim roku. W akwarystyce jestem raczej początkujący, to moje drugie podejście. Pierwsze, kilka lat temu, zakończyło się totalną klęską za sprawą zepsutego termostatu w grzałce. Obecnie moje akwarium ma już ponad pół roku i jak narazie wszystko idzie nieźle :)
Moja ulubiona muzyka hmm nie mam specjalnie sprecyzowanego jakiegoś konkretnego gatunku ale wybrane utwory. Muzyka w zależności od nastroju musi być albo przyjemna i lekka jak Suzanne Vega, czy sporo dzieł z lat '80 albo monumentalna jak "O Fortuna" do "Carminy Burana" Karla Orfa, ostatnio słucham trochę transu :) Filmy to głównie SF ale i dzieła w stylu "Piękny Umysł", "Butterfly effect", "Godsend" czy "Pi".
No to chyba tyle na początek :)
20x Neon Inessa; 10x Neon czerwony; 10x miedzik; 4x Kosiarka; 2x Skalar; 6x Zbrojnik niebieski; 2x Kiryśnik czarnoplamiasty

Awatar użytkownika
Tomekł
Fish Master
Fish Master
Posty: 1373
Rejestracja: 4 listopada 04, 21:07
Lokalizacja: Trzebinia

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Tomekł » 11 listopada 04, 16:38

no to moze ja się przedstawię mam 12lat na imię Tomek nazwizko Łączka moje małe przerybione akwa to 30l a mam je od pótora roku piłką nożną się nie interesuje tylko ogrodnictwem niedawno założyłem oczko wodne w sierpniu 2004 akwarystyką zainteresowałem się od 10l kuli kturą dostałem od siostry mam ją do dziś :D. Uczę się w szkole podstawowej w Mloszowej gdzie też mieszkam dla tych kto niewie koło trzebini w której jest rafineria trzebinia to chyba wiecie teraz tak najlepiej idzie mi z przyrody,chistorii,W-F i informatyki w gimnazium chce iść na profil biologiczo coś tam dalej niewiem :D a potem na ogrodnictwo jeśli ktoś chcialby pogadać o kwiatach albo o akwa to zapraszam na gg-3706041 to chyba tyle o mnie :D

Awatar użytkownika
lukas
Ryba
Ryba
Posty: 176
Rejestracja: 17 października 04, 19:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: lukas » 14 listopada 04, 19:12

No więc zwiem się Łukasz Dobrzyński,lat 14,"entuzjasta" :D akwarystyki.
Interesuję się pielęgnicami amerykańskimi,natomiast niebardzo tymi z malawi (sorki dla malawistów :) ) ale uważam że stały się one tak popularne że aż...pospolite.
Moje akwaria :
klua (o zawrotnej pojemności 3 litry :oops: ) (ze zrozumiałych powodów już od dawna służy jako naczynie na cukierki)
25 litrów (nie ma)
15 litrów (nadal istnieje jako zbiornik bardzo awaryjny i "złobek" dal roślinek i ryb.
100 litrów (nadal istnieje obsada tak jak w podpisie)
200 litrów (planowany na wiosnę;nad obsadą myślę chciałbym mieć akary pomarańczowopłetwe)

Ryby które przewinęły się przez moje akwaria :
gupiki
molinezje
mieczyki
(cała reszta żyworódek)
ramirezy
kakadu
neony
glonojady (ancistrusy)
A.Sajica
bocje
przeźroczki (te barwione,kiedyś nie wiedziałem jaka im się dzieje krzywda)
skalary
i cała masa ryb o których zapomniałem :P


Pozdro
reaktywacja 100 l

Awatar użytkownika
august8
Ryba
Ryba
Posty: 270
Rejestracja: 1 czerwca 04, 11:33
Lokalizacja: Andrychów

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: august8 » 27 listopada 04, 00:54

coś o sobie no to jest
jestem z Andrychowa koło Wadowic to jest bo nikt tego nie wie :mrgreen:
Co robie ano wszystko co sie da ucze sie Wyższa szkoła biznesu i informatyki w Bielsku Białej ucze sie tam informatyki to w wekendy a w tygodniu staje sie robolem i pracuje w Andoria MOT.
A że czasu mi jeszcze zostaje tak ze 10 godzin na tydzień to sie w rybkach zakochałem i wszystko inne nie ma większego znaczenia.
Co zarobie to na rybki idzie poza tym na szkołe też bo słono za nią płace, jak mus to mus. :ok:

Awatar użytkownika
Ewik
Narybek
Narybek
Posty: 47
Rejestracja: 9 grudnia 04, 23:59
Lokalizacja: Wrocław

To teraz ja

Postautor: Ewik » 14 grudnia 04, 21:33

Jestem z Wrocławia mam 27 lat, jestem inżynierem od instalacji sanitarnych i od 3 lat pracuje w branży (przechlapane praca w biurze po 12 godzin na dobe oraz w weekendy:)). Kiedyś dawno temu już miałam maleńkie 11 litrowe akwarium z gupikami ale w związku z brakiem warunków mieszkaniowych oraz finansowych musiałam z tego zrezygnować. Nie było wtedy szans na jakikolwiek rozwój w tym kierunku. Obecnie jest już o niebo lepiej, więc zdecydowałam sie zacząć jeszcze raz. Po części też dlatego że bardzo dużo pracuje więc każde inne zwierzą pewnie by mi zdechło z samotności:) a rybki przynajmniej sobie same dotrzymaja towarzystwa. Po za tym oczywiście zawsze mie sie to podobało.
Poza pracą i rybkami mam jeszcze męża :)

Jak można wrzucić zdjęcie???????

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Hawk » 14 grudnia 04, 21:43

Musisz miec link do zdjęcia ( czyli zdjęcie w sieci) i potem wpisujesz link miedzy [img]TUTAJ%20LINK[/img] ;)

Zdjęcia można łatwo wgrywać do sieci tutaj: http://www.imageshack.us/

Jak coś to wal na gg to Ci pomogę ;)
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Awatar użytkownika
arturo
Narybek
Narybek
Posty: 28
Rejestracja: 12 grudnia 04, 21:41
Lokalizacja: Pozek

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: arturo » 26 grudnia 04, 19:47

Czas na mnie, mam na imię Artur, mieszkam w Poznaniu, akwarystyka to mój sposób na spędzanie wolnego czasu oraz zrealizowanie zamiłowan do biologii (profil biol.-chem. skończyłem jakieś... 12 lat temu). Pracuję i to dosyć intensywnie, gram w kosza, mimo że ważę 115kg ;-) Poza tym uwielbiam fantastykę, fantasy i tym podobne książki i filmy. Co do muzyki to... instrumentalna i dobry rock, ale ta instrumentalna to dosyć specyficzna. Poza tym mam żonę, dziecko w drodze, ale i żonę udało mi się zarazić bakcylem akwa. Cóż siła sugestii...

Awatar użytkownika
wiewiorka
Narybek
Narybek
Posty: 59
Rejestracja: 31 grudnia 04, 22:25
Lokalizacja: SoPoT

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: wiewiorka » 5 stycznia 05, 20:20

Teraz ja ! Na imie mam Agnieszka i jestem z Sopotu. Jestem w 1 klasie LO na bio-chemie. W przyszlosci zamierzam studiowac wetrynarie lub medycyne jednak wciaz nie moge sie zdecydowac! Kocham zwierzaki(szczegolnie konie-jezdze konno od 10 lat 8) ) ,mam kota i owczarka kaukaskiego. Lubie dobre filmy,a szczegolnie s-f i fantasy(LOTR) oraz takze musicale, a co do bajek :wink: to uwielbiam Epoke Lodowcowa :P . Slucham rocka.
A wracajac do akwarystyki :!: to w chwili obecnej mam 60 litrowe akwa z mieczykami,glupikami i kiryskami, ale juz w ferie zimowe (to juz 17 stycznia !!!) bede miec male 112 litrowe Malawi !!! :D :D :D
pozdrawiam :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Rama
Fish Master
Fish Master
Posty: 1313
Rejestracja: 4 stycznia 05, 12:16
Lokalizacja: Św-ce/Chorzów

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Rama » 18 stycznia 05, 01:11

Witam.
Jak kazdy to kazdy (moze wiekszosc).
Mam na imie Adam (28 lat) i mieszkam w Chorzowie. Skonczylem tylko szkole srednia a dokladnie budowlanke. Pracuje w branzy budowlanej. Zainteresowania to Formuła 1, informatyka.
Nie mam zony, dzieci, dziewczyny - znudzilo mi sie <lol> Mam za to duzo wolnego czasu, ktory intensywnie wypelniam. Jezdze duzo na rowerze stad tez ksywa Rama, ktora ma juz chyca z 20 lat. Gram w pilke na sali z paroma kolegami dwa razy w tygodniu. Posiadam pare stron w internecie ktore praktycznie na bierzaco uzupelniam.
Rybkami mnie zarazila rodzinka. Wszyscy jakies 20 lat temu hodowali ryby na sprzedza. Pozniej moja mlodsza siostra sobie zazyczyla akwarium i jej rodzice kupili..... Ryby jej padly po dwoch tygodniach, a ja wzialem 15 litrowe akwa od niej i sie zaczelo..... I chyba tak juz zostanie.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości