Kim jesteśmy ,co robimy ......

Awatar użytkownika
Doody
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 1673
Rejestracja: 3 marca 09, 12:45
Lokalizacja: Kępno

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Doody » 20 lutego 17, 14:20

AlisaLevis pisze:Mam na imie Makja i jestem z rzeszowa :) studiowalam medycyne jednak zrezygnowalam i teraz zajmuje sie freelancingiem

Nie dziwię się, że musiałaś zrezygnować z medycyny, skoro nie potrafisz poprawnie napisać swojego imienia i nazwy miejscowości, z której pochodzisz :wink:
440l - Roślinne

Awatar użytkownika
Dhuz
Moderator
Moderator
Posty: 3491
Rejestracja: 1 marca 15, 10:47
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Dhuz » 20 lutego 17, 14:37

Obrazek
Jak na moje reklamobot ;D

Awatar użytkownika
osama
Moderator
Moderator
Posty: 11176
Rejestracja: 8 listopada 04, 14:54
Lokalizacja: Oława

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: osama » 20 lutego 17, 15:29

Doody pisze:
AlisaLevis pisze:Mam na imie Makja i jestem z rzeszowa :) studiowalam medycyne jednak zrezygnowalam i teraz zajmuje sie freelancingiem

Nie dziwię się, że musiałaś zrezygnować z medycyny, skoro nie potrafisz poprawnie napisać swojego imienia i nazwy miejscowości, z której pochodzisz :wink:
MISTRZ!!! :ok:
Akwaria kiedyś: 240l 72l 3x28,8l 112l Obecnie: 72, 105, 750, 725l ;)
http://www.siepomaga.pl/
Na pewno, naprawdę, od razu, po prostu, na razie, hodowca, reguła, rzadko, żaden, w ogóle, włączać, co najmniej...

Awatar użytkownika
Mattija2
Ryba
Ryba
Posty: 359
Rejestracja: 17 września 15, 16:05

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Mattija2 » 20 lutego 17, 17:14

Mateusz, 22 lata, student Budownictwa Politechniki Śląskiej :)

zuzix
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 18 kwietnia 17, 13:00

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: zuzix » 18 kwietnia 17, 13:04

Witam,
Jako nowy użytkownik tego zacnego forum, chcę napisać, że po latach staram się wrócić do hobby akwarystycznego. Głównym tego powodem jest moja córka, która mając 10 lat jest "głodna" wiedzy, chce wszystko robić przy akwarium, a to jest dobry sposób na uchronienie jej przed opętaniem przez "fejsbuki" i im podobne. Jednocześnie chcę, żeby mogła pisać na tym forum z mojego konta. Oczywiście biorę pełną odpowiedzialność za jej wpisy, lecz liczę również na ziarenko wyrozumiałości.

Pozdrawiam wszystkich Użytkowników, Adminów i Moderatorów.

Tomasz

Awatar użytkownika
kodzaj11
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 848
Rejestracja: 25 marca 17, 20:30
Lokalizacja: Okolice Lublina

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: kodzaj11 » 16 czerwca 17, 00:10

Konrad 28 years old from Siennica Nadolna, wieś przy miejscowości Krasnystaw, kiedyś przejeżdżał tędy król i zmęczony odpocząć i posilić się, zjadł pod takim stawikiem z wierzbami przygotowaną mu rybę stąd Krasnystaw i herb miasta czyli ryba :) - dokładniej miasto położone pomiędzy Chełmem, Zamościem - słynny ród Zamoyskich i wielkim Lublinem(Unia Litewska), 50-70m od wyjścia swojego mieszkania a następnie klatki budynku mieszkalnego mam miejsce swojego zarobku czyli potężną Cukrownię Krasnystaw :)
żonaty od 4 lat w tym momencie żona w ciąży (5 miesiąc), kapryśna jak Cię mogę.... Panów uprzedzam :P
Ogólnie to informatyka i sport tym się interesuje, powoli po wielu naprawdę wielu latach wracam do akwarystyki

ozon4140
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 5 lipca 17, 12:27

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......ozon4140

Postautor: ozon4140 » 5 lipca 17, 17:37

Na imie mam Andrzej, jestem emerytem od niedawna, interesuje sie akwrystyka. 30.01.2017 dostalem male akwarium takie 20l i od tego sie zaczelo, teraz jestem w trakcie uruchamiania akwarium 128 l.jest to moj pierwszy wpis i nie wiem czy dobrze to wyszlo. Pozdrawiam wszystkich ozon4140

Awatar użytkownika
kubota
Narybek
Narybek
Posty: 70
Rejestracja: 26 czerwca 17, 07:33
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: kubota » 6 lipca 17, 06:56

Cześć, Kuba z tej strony. 33 lata, kierowca autobusu z Bydgoszczy :)

Awatar użytkownika
kodzaj11
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 848
Rejestracja: 25 marca 17, 20:30
Lokalizacja: Okolice Lublina

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: kodzaj11 » 7 lipca 17, 19:36

Pozdrawiamy kierowce autobusu z Bydgoszczy :)

Ang3l1ka

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Ang3l1ka » 24 września 17, 16:43

Hejka
Nazywam się Angelika mam 25 lat ,jestem z Dlugopola i tam też aktualnie pracuje ;)
Poza akwarystyka interesuje się gotowaniem.
Uwielbiam goootowac, jestem z zawodu kucharka i jest to moja pasja :)
Lubie filmy Fantasy , Uwielbiam grać na konsolach;) ;) Nie cierpię kotów Ale za to Kocham wszelkiego rodzaju gadziny; )
poniżej moje fotooooo:/

https://m.fotosik.pl/zdjecie/pelne/0d23178d6dfe3879

Wojtekxxx9
Narybek
Narybek
Posty: 36
Rejestracja: 30 września 17, 21:41

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Wojtekxxx9 » 30 września 17, 22:11

Witam wszystkich.
Jestem Wojtek, pochodzę z Sandomierza, obecnie mieszkam Trier (Trewir) gdzie pracuje.
W domku zona opiekuje sie naszymi 4 baniaczkami. 180HT, 112LT, 54HT, 25 krewecie BV. Mamy jeszcze 2 psy i kota :D

Awatar użytkownika
kodzaj11
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 848
Rejestracja: 25 marca 17, 20:30
Lokalizacja: Okolice Lublina

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: kodzaj11 » 30 września 17, 22:58

Witamy Angelikę i Wojtka :)

Maniakos21
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 23 października 17, 15:38

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Maniakos21 » 23 października 17, 15:39

Mam na imię Marek :)

Shoyu
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 24 października 17, 00:06

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: Shoyu » 24 października 17, 00:26

Jestem poważną panią od kadr :) A poza firmą - zwariowaną młodą babką, która kocha sport :)

cane
Narybek
Narybek
Posty: 23
Rejestracja: 6 listopada 17, 17:50

Re: Kim jesteśmy ,co robimy ......

Postautor: cane » 14 listopada 17, 18:54

Witam
Nazywam się Hania i postanowiłam wrócić do akwarystyki po prawie 10 latach przerwy. Ze smutkiem odkryłam, że... pamiętam już jedynie jakieś podstawy :oops: .
Prywatnie jestem matką-polką, żoną-wiecznie-cierpliwą. Zachciało mi się faceta o złotym sercu, wzięłam bez sprawdzania poziomu oleju w głowie :zly1: . Podobno posiadam również duże pokłady humoru (jak twierdzi większość) i jeszcze większe ciętego języka (z tym jeszcze nikt nie zaprzeczył :mrgreen: ).
Służbowo zaś zajmuję się sprzątaniem szkoły. Jak nie nauczycie dzieci, że się krzesła ustawia i wodę w ubikacji spuszcza to was krewetkami poszczuję :P .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości