Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Przemo
Ikra
Ikra
Posty: 10
Rejestracja: 9 kwietnia 06, 17:14
Lokalizacja: Jastrzębie zdrój

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Przemo » 10 kwietnia 06, 18:53

Miasto:Jastrzębie zdrój
Adres:ul.mazowiecka
Nazwa:Animals
Miła obsługa zawsze pomoże zniży ostro ceny dla stałych klientów niskie ceny zadbane akwaria duży wybor ryb morskich i słotkowodnych sklep najbardziej specjalizuje się w wiedzy o dyskowcach tam właśnie kupiłem wszystkie palety akwarium i osprzęt w dodatku świetne ceny palet 25zł,35zł,40zł,70zł gupiki w większości sklepów SĄ PO 3ZŁ PRZYNAJMNIEJ W JASTRZÊBIU
1250l morskie
250l paleciarnia
45l ogólne
7l z małymi gupikami

Leszczu
Narybek
Narybek
Posty: 27
Rejestracja: 6 marca 06, 10:21

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Leszczu » 2 czerwca 06, 08:25

Miasto:Gostynin 20 km. od Płocka w stronę Kutna (między Płockiem a Kutnem)
Adres: ul. Kościuszki - dokładnie nie wiem ale za bankiem prosto po prawej stronie
Nazwa:"Asik"

Zacznę od tego, że jest to sklep prowadzony przez rodzinę fascynatów zoologicznych.
Bardzo miła obsługa, służą poradą, zadbane akwaria, zdrowe ryby po kwarantannie. Asortyment tak duzy, że nie sposób wszystkiego opisać. Ceny? Niższe niż na allegro (jak oni to robią? ;) )
Na zakupy do Asika przyjezdzają ludzie z oddalonego o ok. 20 km Płocka i Kutna. Wabią ich ceny i dostępność towaru.
Niedługo planują otworzyć coś online. Będzie się działo!

Polecam!

Wojtek_
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 22 października 06, 22:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Wojtek_ » 23 października 06, 23:13

Miasto: Kraków 30-074
Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 59
Nazwa: ZY-RAFA

Bardzo przyjemy sklep, duży wybór, fachowa obsługa, musze przyznać ze zaopatruje sie tylko w tym sklepie, ryby zadbane trzymane w normalnych warunkach, nigdy nie zauwazyłem pogryzionych ryb ani zdechlaków, sprzedawca bardzo przyjemny, duzy wybór pokarmów, testów i ryb polecam wszystkim osobom z Krakowa i okolic.
Moją nieobecność na forum sponsoruje Tyskie

michal152
Ryba
Ryba
Posty: 247
Rejestracja: 29 października 06, 20:42
Lokalizacja: Kraków

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: michal152 » 5 stycznia 07, 18:13

Miasto: Kraków
Adres sklepu: ul. Zakopiańska 115c
Nazwa sklepu: Nandus
Tel:(0-12) 269 28 69
http://www.zoosklep.com/nandus/index.php?id=1
codziennie w godz.: 9:00 - 18:00,
w soboty w godz.: 9:00 - 14:00

Trzeba wejść po schodach do góry(niezbyt widoczny). Tanio szczególnie rośliny i ryby ( danio kupiłem po 1,20). Miła obsługa. Znajduje się obok(ok. 150m.) pętli tramwajwej. Polecam !

[ Dodano: 2007-01-05, 18:25 ]
Miasto: Kraków
Adres sklepu: ul. Limanowskiego 18
Nazwa sklepu: Panda
Tel: (012) 296-16-01
http://www.zoosklep.com/panda/index.php
Email: panda@zoosklep.com
codziennie w godz.: 10:00 - 19:00,
w soboty w godz.: 10:00 - 15:00


Miła obsługa i dość fachowa lepsza niż w "Nandus". Dużo większy wybór ryb, ryby trochę droższe, ale dość tanie. Mniejszy wybór sprzętu i preparatów niż ryb ale tańszy sprzęt i ... niż w "Nandus". Mało roślin. Polecam !


[ Dodano: 2007-01-05, 19:03 ]
Miasto: Kraków
Adres giełdy: Balicka 56
Nazwa: Giełda zoologiczna - chyba nie ma nazwy
http://www.republika.pl/gieldazoo/index.html

we wtorki od 16 godz. do 20 godz. O 17:30 raczej się zaczynają zbierać ale około 10 gości zostaje z 30 min po 18 godz. Do 20 bo tak podaje internet.

Bardzo tanio - o kilka zeta taniej niż w internecie - www.zoofera.pl www.um-um.pl www.akwazoo.pl www.zoo-sklep.pl . Przykład Tetra Tec Ex 700 za około 200 zł na giełdzie. Mili sprzedawcy.

[ Dodano: 2007-01-05, 19:09 ]
na giełdzie nie sprzedają produktów JBL

[ Dodano: 2007-01-05, 19:12 ]
jeśli przyjdziesz o około 18 godziny nie będzie gościa, który zbiera 5 zł za wstęp
http://klub.chip.pl/akwaria/akk/index3.html
pokarmy dla ryb gotowe i robione oraz hodowane

Awatar użytkownika
Alex
Ryba
Ryba
Posty: 269
Rejestracja: 21 stycznia 07, 19:52
Lokalizacja: Zabrze

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Alex » 25 lutego 07, 21:54

Miasto: Zabrze
Adres: Plac Teatralny(Platan)
Nazwa: Animals
Troszkę drogo, ale za to ja zawsze kupowałam tam zdrowe zwierzątka, rybki, fachowa i miła obsługa, duży wybór.

Miasto: Zabrze
Adres: ul. Krakowska(chyba, w każdym razie na przeciwko Krakowskiej na skrzyżowaniu koło Pętli na Rokitnicy)
Rybek ani roślinek tam nie kupuję, ale za to sprzęt do akwa tani. Jestem zadowolona z obsługi, chociaz mogłaby być bardziej fachowa. W każdym razie niskie ceny.

Pablo23
Ryba
Ryba
Posty: 221
Rejestracja: 22 stycznia 07, 10:57
Lokalizacja: Tychy

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Pablo23 » 26 lutego 07, 12:46

W mojej miejscowości jest kilka sklepów, ale ten naj to
Sklep zoologiczny
43 - 100 Tychy
os. Z
ul. Zapolskiej
Serdecznie polecam. Miła i fachowa obsługa, tani sprzet i ryby!!

Awatar użytkownika
Rama
Fish Master
Fish Master
Posty: 1313
Rejestracja: 4 stycznia 05, 12:16
Lokalizacja: Św-ce/Chorzów

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Rama » 27 lutego 07, 09:23

Alex pisze:Troszkę drogo.


Troszkę?? To ciekawe ile u Ciebie jest bardzo drogo... Neon Inessa w tym sklepie kosztuje około 4 zł. W zwykłych zoologu kosztuje około 2zł, w moim niezwykłym kosztuje 1.10zł (fakt że mały, ale ja nie jestem zwolennikiem kupowania ryb już dorosłych więc mi to pasuje...)

Co do obsługi to nie wiem, ale jeśli mają tak drogi sprzęt to wciskają wszystko, aby zarobić na czynsz... a obsługa się zmienia średnio co 3 miesiące, bo kto pracuje za grosze w dodatku na dwie zmiany....

Miasto: Chorzów
Ulica: Powstańców Śląskich 5
Nazwa sklepu: Masoń to chyba od nazwiska właściciela
Ceny: niskie
Kondycja ryb: bardzo dobra (nigdy nie miałem problemu z rybami tam zakupionymi)
Ilość osprzętu akwarystycznego: bardzo duża, otworzyli nawet drugi większy sklep po drugiej stronie w odległości 30 metrów. Rozbudowali też pierwszy .
Doświadczenie: jak długo pamiętam sklep istnieje... Chyba od lat 80-tych
Pomoc: fachowa pomoc, gdy czegoś nie mają potrafią to załatwić

Według mojej oceny jedyny sklep jaki polecam na śląsku, w wielu kupowałem czy też bywałem i daleko im do tego sklepu.

chomiczek
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 567
Rejestracja: 6 marca 07, 14:34

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: chomiczek » 8 marca 07, 19:17

miasto:Zielona Góra
Ulica:
Nazwa sklepu:Wszystko dla psa i kota

Sklep znajduje się na deptaku niedaleko kina NYSA i TEATRU.Zchodzi
sią do niego po schodkach.Właścicielami sklepu jest małżeństwo,oni sprzedają
,prowadzą sklep.W tym sklepie sa nie tylko rybki.kanarki,króliki itp.ale także
gekony,węże,modliszki,pająki itp.Państwo sa mili i raczej niczego nie wciskają :D
Zawsze kupuje w tym sklepie :D .Kupiłam tam gekona i rybki.Mają się dobrze :D :D

Awatar użytkownika
Alex
Ryba
Ryba
Posty: 269
Rejestracja: 21 stycznia 07, 19:52
Lokalizacja: Zabrze

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Alex » 19 marca 07, 21:58

Rama mi ten sklep pasuje, ale ze wzgledu na to, że tam kupuję tylko rybki i roślinki. Sprzęt w tym 2 sklepie. Nie chce mi się jeździć do Chorzowa... pozatym droga to też stres dla rybek. Kupuję tam tylko z tego względu, ze ci ludzie znają sie na rybkach! Wierz mi, ze widziałam sklepy, w których no niech bedzie ten neonek kosztuje 6 zł... Jednak mozliwe, że odwiedzę ten sklep w Chorzowie... jeżeli jest taki niezwykły to chyba można Ci wierzyć :wink:

vidd
Narybek
Narybek
Posty: 60
Rejestracja: 19 marca 07, 12:10

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: vidd » 22 marca 07, 08:04

A jakieś sklepy we Wrocławiu dobre?
Znacie? Odwiedzacie? Moglibyście polecić?

Zwłaszcza z pielęgnicami.

Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Bastex
Ryba
Ryba
Posty: 141
Rejestracja: 13 lutego 07, 15:28
Lokalizacja: Wejherowo

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Bastex » 24 marca 07, 10:55

Miasto: Wejherowo
Ulica: Wałowa 5
Nazwa sklepu: ZooFarm
Ceny: niskie
Kondycja ryb: bardzo dobra (nigdy nie miałem problemu z rybami tam zakupionymi)
Ilość osprzętu akwarystycznego: bardzo duża,
Doświadczenie: jak długo pamiętam sklep istnieje... Chyba od lat 00'
Pomoc: fachowa pomoc, gdy czegoś nie mają potrafią to załatwić
140 l - pielęgnice z ameryki
45l-kompletwanie sprzetu

Śmiejecie się ze mnie że jestem inny, a ja śmieje się z was bo jesteście tacy sami i dla mnie to wy jesteście inni.

Co wy na to ??

Awatar użytkownika
osama
Moderator
Moderator
Posty: 11176
Rejestracja: 8 listopada 04, 14:54
Lokalizacja: Oława

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: osama » 1 października 07, 07:47

Miasto: Wrocław
Adres: ul. Oławska (Galeria Dominikańska)
Nazwa: Kakadu

Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, obsługa uprzejma i naprawdę znają się na rzeczy (tak kiedyś myślałem, ale czasy się zmieniają...). Ceny-czasami kosmiczne, szczególnie jeśli chodzi o rybki, sprzęt w średniej cenie. Duży wybór rybek z jezior Malawi i Tanganika (szczególnie pyszczaki i tropheusy ale są też szczelinowce, naskalniaki i księżniczki) oraz rybek z Ameryk (trochę się pielęgnic amerykańskich pojawiło nawet :D) i Azji. I wszystko by było ok (oprócz cen no ale przecież sklep się mieści w galerii).

[ Dodano: 2007-10-01, 09:00 ]
Miasto: Wrocławiu
Adres: Tarnogaj aleja Armii Krajowej (transbud)
Nazwa sklepu: giełda akwarystyczna co piątek w godzinach około 14-17 ale radziłbym trochę wcześniej (wejście 5zł)

Giełda Zoologiczna
P.T.S. Transbud Wrocław Sp. z o.o.
50-541 Wrocław
al. Armii Krajowej 53
tel./fax. (0-71) 336-60-47 wew. 108
godziny otwarcia: w każdy pt. 13.00-17.00

Tu jest naprawdę dużo (no nie widziałem tylko filtrów i grzałek żeby detalicznie sprzedawali... ryb i roślin detalicznie nie sprzedają tzn zdarza się ale rzadko.... ale czy jedna czy dziesięć ryb to chbya nie jest wielka różnica :P ).

poza tym na giełdzie elektronicznej(w niedziele) też się akwarystyka wykłada(niewiele tego tam jest.. ale jest)

[ Dodano: 2007-10-01, 09:06 ]
Miasto: Wrocław
Adres: Nowy Dwór krzyżówka, w pasażu Rossman - Biedronka.

średnio zaopatrzony sklep (raz w życiu tam byłem ale mi się podobało, gdyż rybki były zadbane i zdrowe) ale za to z niskimi cenami i rozsądnym panem za ladą. Doradza i - o dziwo - odradza zakup jeśli się go spyta o radę, a zna się na przedmiocie pytania. Rybki w sklepie zmieniają się dość często i wszystko jest naprawde niedrogie. Tylko umiejscowienie może Wam nie odpowiadać - Nowy Dwór krzyżówka, w pasażu Rossman - Biedronka. (to jest opinia znaleziona na jakiejś stronce-tylko pierwsze zdanie moje)

[ Dodano: 2007-10-01, 09:13 ]
Miasto: Wrocław
Adres: ul. Swobodna (skrzyzowanie koło PKS) sklep przeniesiony na ul. Żeromskiego 77
Nazwa: Zoo-Technik

Rybki zazwyczaj zdrowe, trzymane ZAZWYCZAJ w odpowiednich warunkach jeśli chodzi o dobór gatunków. Mają często ciekawe gatunki trzymane w dość dużych zbiornikach jak na warunki panujące w sklepach. Obsługa zna się na rzeczy szczególnie w piątki popołudniu i w soboty bo w tych dniach jest dwóch pracowników, poza tym ceny dobre, spory wybór sprzętu, pokarmów, jest także coś dla lubiących akwarystykę morską.
Polecam

[ Dodano: 2007-10-01, 09:18 ]
Miasto: Wrocław
Miejsce: cytuję "w meblach polonia(jak się jedzie do korony)" "ul. Brücknera 25-43 tylko ze to nie jest w samych "meble polonia" tylko za wejsciem bodajze do Gawina albo cos kolo tego"
Nazwa: Fauna
Tu ponoć można kupić wszystko, rośliny są bardzo ładne i zdrowe i tanie.
Mnóstwo gatunków rybek. "Od piranii(15 zł)do bardzo tanich, jak brzanka sumatrzańska(2 zł), czy gurami księżycowy(2 zł)". Obsługa miła.

[ Dodano: 2007-10-01, 09:35 ]
Miasto: Wrocław
Adres: ul. Poniatowskiego (RYNEK)

hmmm to co o tym sklepie wyczytałem... Może się nie będę wypowiadał, jedyną zaletą jest to, że są czasami "fajne krewetki"

[ Dodano: 2007-10-01, 09:43 ]
Miasto: Wrocław
Adres: carefur (czy jakos tak :D)

Sklep dobrze zaopatrzony w sprzęt, rybki i rośliny. Ceny mogą być.
Poza tym jest fachowa obsługa.

Miasto: Wrocław
Adres: Tesco na Bielanach

tam sprzedawca w ogóle sie nie zna na niczym :D
odradzam a właściwie inni forumowicze odradzają

[ Dodano: 2007-10-01, 09:50 ]
Miasto: Wrocław
Adres: ul. Rogowska (koło NFZ-tu)

bardzo fachowa i miła obsługa. Co do zaopatrzenia to nie wiem, bo nie znalazłem w necie, ale polecany sklep
"chyba najmilsza obsługa w naszym mieście i ceny maja spoko chłopaki"

[ Dodano: 2007-10-01, 09:55 ]
Miasto: Wrocław
Adres: ulica Grabiszyńska (biały pawilon)

"1. nawet rozsądne ceny- tańsze o 1/3 niż np. w Galerii Dominikańskiej czy Carrefourze (ale to chyba nie aż tak duże osiągnięcie)

2. dosyć kiepski wybór- kilka filtrów i grzałek.

3. Obsługa pozostawia wiele do życzenia- chciałem skompletować sobie elementy do f. podżwirowego, to sprzedawca chciał mi wcisnąć jakiś badziew (z rozwalającego się opakowania)- dodatkowo przystosowany tylko i wyłącznie do akwa 30-litrowego. :/

4. Nie lubię, jak traktuje się mnie jako petenta :evil: Szczególnie, kiedy sprzedawca czegoś nie ma i mieć nie będzie, a odsyła w stylu "jutro, może pojutrze"

5. Ryby- mają dużo miejsca do popływania. Tylko czemu akwaria są tak zaglonione a woda mętna? Z gatunków widziałem molinezje, gupiki (3zł/szt), mieczyki i kilkanaście tęczanek (chyba)

6. Roślinki- jeden przyżółkły anubias za 15zl."

[ Dodano: 2007-10-01, 10:01 ]
Miasto: Wrocław
Adres: Bulwar Ikara (Gądów)

"najniższe ceny w mieście (np. prętnik 3zł, amano 5zł, gałęzatka 2.50zł, anubias 12zł, 30ml tropical multimineral 3.30zł, żwirek kwarcowy drobny 2.50zł/opak). Sklep prowadzi rodzina i panuje w nim rodzinna atmosfera. Jeśli czegoś nie ma w magazynie to właściciel sprowadza. Polecam!"

[ Dodano: 2007-10-01, 10:04 ]
Miasto: Wrocław
Adres: ul. Rogowska 52 (Nowy Dwór).

"Sprzedawcy są mili i fachowi, ale to oszuści. Niedawno konto zablokowało im Allegro, ponieważ okradli ok. 30 osób. Ja sam też zostałem przez nich potraktowany bardzo nie fair."

Jezeli chodzi o dobry (naprawde dobry) sklep zoologiczny we wrocławiu to najbardziej polecalbym sklep na Nowym Dworze.
Jezeli chodzi o obsluge to jest naprawdę FACHOWA i kompetentna a nie jak w kilku innych sklepach "dobrych" we Wrocławiu.
Dokładniejszy adres to:

"Rogowska 50b "Trzmiel"
EDIT: słyszałem dziś od konkurencji, że godny polecenia sklep.


Miasto: Wrocław
Adres: Pasaż Grunwaldzki
Nazwa: Filemon

Sklep całkiem dobrze zaopatrzony, może nie mają aż tak dużego wyboru jak w galerii dominikańskiej jeśli chodzi o rybki, ale za to są one sporo tańsze. Rybki są trzymane w dość dobrych warunkach, ale wydaje mi się, że sklep jest godny polecenia, ponieważ sprzedawcy znają się na swojej robocie (niektórzy wiedzą więcej niż ja, więc chyba nie jest źle :grin: ).

Miasto: Wrocław
Adres: Arkady Wrocławskie
Nazwa: ...

Byłem tam raz i szczerze mówiąc jest tam drogo, mało jest akwariów z rybkami, ale znajdzie się coś dla miłośników akwarystyki morskiej. Sklep bardziej ogólnozoologiczny niż akwarystyczny.

Miasto: Wrocław
Adres: 50-357, Wrocław, Grunwaldzka 46 koło salonu Skody
tel. 0 71 328 11 45
Nazwa: Murena

Byłem już tam pare razy i wydaje mi się, że pracują tak Panowie naprawdę znający się na rzeczy, z którymi chyba jeszcze nie mogę rozmawiać jak równy z równym jeśli chodzi o akwarystykę, a już na pewno jeśli chodzi o rośliny hodowane w akwariach. Baniaczków może nie mają zbyt wiele, ale za to jest duży wybór innych artykułów zoologicznych. Można się z Panami bez problemu dogadać, złożyć zamówienie czy też zaproponować wymianę.
Polecam

Miasto: Wrocław
Adres: ul. Krasińskiego ...
Nazwa: Psia Kość

Mały, "przytulny", upchany sklepik, pani za ladą coś niecoś wie, ale niewiele, kilka czystych, zadbanych zbiorniczków z najpopularniejszymi rybkami.
Ostatnio zmieniony 15 stycznia 09, 08:41 przez osama, łącznie zmieniany 5 razy.

stachu01
Narybek
Narybek
Posty: 32
Rejestracja: 21 lutego 07, 15:10
Lokalizacja: Kutno

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: stachu01 » 7 października 07, 18:49

Miasto: Łódź
Adres: Gdańska 126
Nazwa: Rybarium


Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, niskie ceny i bardzo dobre doradztwo w dziedzinie sprzętu akwarystycznego jak i samych ryb. Poza tym możliwość zamawiania przez internet oraz rabaty dla stałych klientów. www.rybarium.pl polecam! osobiście prawie wszystko kupuje tylko u nich.
Akwa 375L. 30 szt. Tropheus Ikola

Awatar użytkownika
Tomek83
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 11013
Rejestracja: 11 lutego 07, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Tomek83 » 1 grudnia 07, 22:05

Miasto: Łódź
Adres: ul. Przybyszewskiego
Nazwa: "Cykada"

Bardzo fajny sklepik zoologiczny, specjalizujący się w akwarystyce. Z zewnątrz wygląda jak mały obskurny zoolog tymczasem jest na prawdę wyjątkowo dobrze zaopatrzony jak na prywatny sklepik. Prowadzony przez małżeństwo znające się na rzeczy. Akwaria zadbane, czyste, rybki zdrowe. Dużo rzadkich gatunków, m.in. kirysków i zbrojników ale nie tylko. Polecam.

Awatar użytkownika
Kevlar
Ryba
Ryba
Posty: 148
Rejestracja: 20 stycznia 07, 08:13

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Kevlar » 2 grudnia 07, 09:58

stachu01 pisze:Miasto: Łódź
Adres: Gdańska 126
Nazwa: Rybarium
Sklep bardzo dobrze zaopatrzony, niskie ceny i bardzo dobre doradztwo w dziedzinie sprzętu akwarystycznego jak i samych ryb. Poza tym możliwość zamawiania przez internet oraz rabaty dla stałych klientów. www.rybarium.pl polecam! osobiście prawie wszystko kupuje tylko u nich.


Zgadzam się!!! Całkiem dobry sklep. Sprzedawca wie co mówi a nie buja w obłokach.
Solniczka 100 litrów + sump 57 litrów. Parka błazenków + kraby + koralowce miękkie.
http://www.karawana.fora.pl http://wdrodzedo.blog.onet.pl/

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości