Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

KubaGsxR
Narybek
Narybek
Posty: 44
Rejestracja: 6 lutego 08, 17:02

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: KubaGsxR » 27 stycznia 14, 16:39

można by załozyć temat dla sklepów akwarystycznych dla województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.

Awatar użytkownika
Gagatka
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 580
Rejestracja: 1 października 13, 12:09

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Gagatka » 27 stycznia 14, 16:56

Miasto: Ruda Śląska
Adres sklepu: ul. Poloczka 9
41-705 Ruda Śląska
50.26582°N, 18.893694°E
Nazwa sklepu: Aquaflor
strona: http://aquaflor.pl/

Mają duży wybór i niskie konkurencyjne ceny :)
Ostatnio zmieniony 27 stycznia 14, 17:05 przez Gagatka, łącznie zmieniany 1 raz.

skarszewiak
Narybek
Narybek
Posty: 60
Rejestracja: 10 lipca 10, 18:20
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: skarszewiak » 27 stycznia 14, 17:01

Te spedalenie mężczyzn coraz dalej siega :( Na początku były długie włosy, potem faceci zaczęli nosić takie same trampki jak dziewczyny a teraz kolczyki na języku...
Ciekawy jestem co będzie dalej.

sylwia4012
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 24 lutego 14, 23:10

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: sylwia4012 » 24 lutego 14, 23:13

ja moge polecić internetowy sklep http://www.otozoo.pl/ za obsługę, ceny, czas realizacji i świetny wybór

KubaGsxR
Narybek
Narybek
Posty: 44
Rejestracja: 6 lutego 08, 17:02

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: KubaGsxR » 25 lutego 14, 10:07

Nie ma to jak kryptoreklama...

Urszula1
Ikra
Ikra
Posty: 4
Rejestracja: 12 października 14, 22:45

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Urszula1 » 18 października 14, 00:08

Jako początkująca akwarystka chciałabym pochwalić Romster2 z Allegro. Szukałam podłoża i nawozu do akwarium a nie bardzo wiem jak się z nim obchodzić. Kiedyś miałam w akwarium tylko żwirek. Romstere2 poinstruował mnie co i jak mam zrobić za co jestem mu wdzięczna. Do zakupów dołożył mi kilka roślinek z jego akwarium. Widziałam jakie jest imponujące i wspaniale zarośnięte roślinami. Zobaczcie sami http://allegro.pl/sklep/11247948_aqua-ster Ciekawa jestem Waszych opinii.

Awatar użytkownika
KAMYK32
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 3224
Rejestracja: 22 grudnia 13, 17:30
Lokalizacja: GDAŃSK

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: KAMYK32 » 18 października 14, 20:52

Urszula1 pisze:Jako początkująca akwarystka chciałabym pochwalić Romster2

Osobiście oceniam także pozytywne w/w sprzedawcę-konkretny,zna się na rzeczy :) oczywiście korzystałem z jego usług jak bawiłem się zielskiem.

SklepMadagaskar
Ikra
Ikra
Posty: 5
Rejestracja: 6 grudnia 14, 11:21

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: SklepMadagaskar » 6 grudnia 14, 11:27

Miasto: WARSZAWA
Adres sklepu: ul. KOBIELSKA 23, GALERIA GROCHÓW
Nazwa sklepu: SKLEP ZOOLOGICZNY MADAGASKAR
strona: https://www.facebook.com/SklepZoologicznyMadagaskar

Marcin28
Ikra
Ikra
Posty: 13
Rejestracja: 29 stycznia 15, 17:55

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Marcin28 » 29 stycznia 15, 18:01

wrzuć w google'u i znajdzie ci mnóstwo sklepów

Awatar użytkownika
Sance
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2364
Rejestracja: 21 kwietnia 14, 11:18

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Sance » 29 stycznia 15, 19:20

Marcin28 pisze:wrzuć w google'u i znajdzie ci mnóstwo sklepów

Nie chodzi o mnóstwo sklepów ale o dobre sklepy.

mirekkon
Ikra
Ikra
Posty: 5
Rejestracja: 28 listopada 13, 08:15
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: mirekkon » 25 kwietnia 15, 07:57

A ja chciałbym ostrzec przed zakupami w Planta Garden

kupowałem u nich 4 razy (4 przesyłki) i to na spore kwoty (podłoża, akcesoria CO2 i sporo innych rzeczy w tym roślinki) - sumarycznie wyszło prawie 1500zł

w każdej z 4 przesyłek czegoś brakowało lub coś było nie tak - brak zgodności towaru z opisem to standard, na allegro wszelkie opisy dotyczące dyfuzorów to bajki, mierzą cały dyfuzor i podają że spiek tyle ma, a spiek jest zawsze mniejszy niż całe szkło, ale chwyt reklamowy super

w pierwszej paczce kupiłem zestaw roślinek z invitro i fakt złego słowa nie powiem były normalne czyli duży heniek miał pędy max 2 cm listki około 1mm2 , ale ok, w końcu invitro, mało kur**cy nie dostałem jak to sadziłem ale ok, w końcu invitro,

i wszystko by było fajnie gdyby nie to że w zestawie zgadzało się 80% gatunków, a dwóch po prostu nie było, jak dostałem te dwa gatunki to nie wiedziałem co to jest, tak beznadziejny stan że nie wiedziałem czy to od razu nie wyrzucić, jednak ponieważ zakładałem zbiornik testowy wsadziłem je na próbę i o dziwo przyjęły się,

ale nie wyobrażam sobie jeśli ktoś kupowałby do dużego pięknego zbiornika i czekał aż mu coś z takich śmieci wyrośnie - aprpopos śmieci to wiadrami wyrzucałem roślinki na śmietnik w kondycji 1000 razy lepszej za czasów mojego dużego akwa z paletkami, no ale cóż.

dodam uczciwie że niedociągnięcie we wcześniejszych paczkach zostały mniej lub bardziej satysfakcjonująco dla mnie załatwione, na część po prostu machnąłem ręką (rozmiar i rodzaj dyfuzorów kupowanych wcześniej, bo myślałem że to przypadek) i puściłem w niepamięć przebieg transakcji

Miarka z plantagarden przebrała się przy zakupie 4 obecnej przesyłki, kupiłem pierdoły wężyk 15m 3 zaworki przeciw-zwrotne no i 2 dyfuzory paragon na 85,61zł, z resztą wszystkie paragony z plantagarden mam, ale tu nie chodzi o ceny i paragony tylko o to że zapłaciłem za 2szt dyfuzora takiego: (printscreen ekranu)

Obrazek
Obrazek

jest wyraźnie napisane w opisie spiek 20mm!!!

no to popatrzcie jak to wygląda faktycznie
Obrazek

dla tych co nie kumają tego metalowego urządzenia - wynik pomiaru 15-16mm

ale i to jeszcze ok - no bo po co się pieklić o 4-5mm spieku? A PO CO PISAĆ W OPISIE AUKCJI KŁAMSTWA!? nie można napisać prawdy - według mnie to jest naciąganie klienta i to nie jest przypadek to reguła, trzykrotnie prze ze mnie sprawdzona

ponieważ jestem umysłem ścisłym i uważam że matematyka to królowa nauk wykonamy proste obliczenie pola powierzchni

Pole spieku o średnicy fi 20mm = 100 * 3,14 = 314mm kwadratowych

Pole spieku o średnicy fi 16mm = 64 * 3,14 = 201mm kwadratowych

Liczymy ile to procentowo 201/314 * 100% = 64%

Wnioski: spiek 16mm ma o 36% mniejszą powierzchnie roboczą - PROSTE? nie?

no to obrazowo spiek 20mm to około 3cm kwadratowe taka powierzchnia można sobie narysować prostokąt o bokach 1cmx3cm to tyle

spiek 16mm to około 2cm kwadratowe prostokąt 1cmx2cm - widać różnicę?

ale ok, mniej to mniej trudno

natomiast szalę przelało to, że zamiast dwóch takich dyfuzorów otrzymałem jeden i jeszcze sprzedawca sugeruje mi że to ja go chcę naciągać za 19,90zł hehehe

zadałem sobie sporo trudu i straciłem masę czasu ponieważ uważam że trzeba tępić takie praktyki sklepikarskie, a pytanie samo się nasuwa - gdzie zwykłe kupiecka uczciwość???

Ci co mnie znają wiedzą jakie ja mam podejście do klienta, a temu sklepikowi daleko do takiego, niestety ODRADZAM stanowczo zakupy w sklepie Planta Garden wszystkim ceniącym spokój i nie lubiącym bycia naciąganym

na wszystko co tu napisałem posiadam niezbite dowody oraz maile od sprzedawcy

pozdrawiam
mirekkon
sterowniki akwariowe

Toma93
Narybek
Narybek
Posty: 66
Rejestracja: 17 lipca 13, 12:48
Lokalizacja: Gniezno

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Toma93 » 25 kwietnia 15, 11:09

Również coś napisze na temat sprzedawcy "plantagarden_pl". Ostatnio zakupiłem roślinki z podłożem u niego. Wszystko ładnie pięknie, przyszło już po 2 dniach. Kupiłem u niego microsorium minor (1 gałazka) mówie sobie na gałązce będzie więcej liści i z czasem się rozrośnie to ładnie i tak będzie wyglądać. Po wyjęciu z paczki okazało się, że microsorium jakie mi przysłał miało tylko jeden listek a korzenie były całe pognite i dosłownie niczym nić. Druga roślinka jaką zakupiłem w tym sklepie to mini taiwan moss. Zamiast całego zielonego dostałem praktycznie cały brązowy.!! :/ Również pognity był... Mam nadzieje że da radę odżyć. Kupiłem również małego heńka w 3 porcjach. Dostałem dwie... :/ Niby tania bo tylko 1.50zł za taką porcje, ale sam fakt. Teraz czekam za zwrotem pieniędzy za zakupiony mech. Zdecydowanie już nigdy więcej nie kupie od niego żadnych roślin ani nic innego...

Awatar użytkownika
Dhuz
Moderator
Moderator
Posty: 3491
Rejestracja: 1 marca 15, 10:47
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Dhuz » 25 kwietnia 15, 11:54

Jeśli to są sprzedający na allegro, to trzeba koniecznie wystawić odpowiedni komentarz po aukcji. To zmniejszy ilość ludzi, którzy się na takie oferty będą nacinać. Jak sprzedający ma 30k pozytywów, to sugeruje to, że tego typu sytuacje nie są normą, a nieszczęśliwymi przypadkami w sprzedaży hurtowej.

Awatar użytkownika
KatorgaK
Narybek
Narybek
Posty: 23
Rejestracja: 29 października 14, 21:47
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: KatorgaK » 25 kwietnia 15, 12:10

Ja w Planta Garden dokonałem 5 zakupow i jestem zadowolony. To co kupiłem było wszystko ok do tego szybko bo na drugi dzien, bezpiecznie popakowane (akwarium miało jako zabezpieczenie tyle folii bąbelkowej ze pokoj moglbym sobie wytapetowac:d), rosliny w wyśmienitej kondycji i zawsze coś dodali od siebie (np. za pierwszym razem zamiast 3 gałęzatek było 5, ostatnio zamiast 3 rotali było 7:d itp.).
Liga broni, liga radzi, liga nigdy was nie zdradzi.

Co? Gdzie? Drzwi pod prądem! Co? Podkop? Lampa w podłodze! Wszystko to popieprzone!

Awatar użytkownika
Dhuz
Moderator
Moderator
Posty: 3491
Rejestracja: 1 marca 15, 10:47
Lokalizacja: Wieliczka

Re: Dobre sklepy akwarystyczne na terenie kraju.

Postautor: Dhuz » 19 lutego 16, 11:24

To dodam swoje kilka przemyśleń z niedawnych zakupów, bo temat ucichnął.

Online: Pirania24 na allegro. - 4/10
+ Pierwsza przesyłka była bezproblemowa - tanio, szybko i bez problemów.
- Druga przesyłka przyszła bez dwóch zamówionych przedmiotów, na co dostałem maila potwierdzającego reklamację i... cisza od miesiąca. Zgłoszenie felernej uszczelki w kupionym filtrze w ogóle nie doczekało się odpowiedzi.
Na trzecie zakupy raczej się nie zdecyduję. Nie oceniam tutaj sklepu jako całokształtu, możliwe, że są zabiegani i jeden niezadowolony łebek zwyczajnie im różnicy nie robi. Ale... wolę nie ryzykować, bo szkoda mi więcej kasy przepuścić.

Stacjonarnie: Ży-Rafa Kraków ul. Kazimierza Wielkiego i ul. Grzegórzecka. - 8/10
Wybór towaru i przede wszystkim gatunków ogromny, jak na sklep stacjonarny, często można trafić na rzadkie perełki. Można też zamówić interesujące nas zwierzaki. Sklepy prowadzone przez akwarystów - więc rozmaite porady na temat prowadzenia akwariów można uzyskać bez problemu. Jak na mój zwapniały gust zbyt luźne podejście do dopasowywania ryb do warunków panujących w akwarium (bocja wspaniała, czy zbrojnik lamparci w Malawi, joł) oraz stosunku wielkość ryby / minimalny litraż. Ceny dość mocno krakowskie, ale znośne w porównaniu do niektórych sklepów konkurencyjnych.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości