Konkurs

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Konkurs

Postautor: ciosek » 30 maja 04, 15:50

Witam!
Mam małe pytanie (szczególnie do twórców strony aquawiadomości.of.pl) Jak tam z tym konkursem plastycznym? Są wyniki? Kiedy bedą opublikowane prace i jaka była frekwencja?

P.S szczerze mówiąc nie brałem udziału, ale jestem ciekaw... i chciałbym zobaczyc zwyciezkie prace.

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Konkurs

Postautor: Aigel » 30 maja 04, 21:02

Ja tez jestem ciekaw, ten konkurs chyba zbytnio nie wypalil, wplynelo na to zamieszanie z przenoszeniem forum, brak info na AW, ja jade na wakacje do USA wiec wiecej mysle o szykowaniu sie nic o stronce, po wakacjach trzeba zorganizowac konkurs z prawdziwego zdarzenia. A czy ktos przeslal prace to nawet nie wiem to Idzik powie.
Obrazek

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs

Postautor: Idzikowski » 2 czerwca 04, 16:59

Co do konkursu........tamten uznajemy za nieważny, ponieważ skończylo się na GADANIU OSÓB KTÓRY MÓWIŁY, ŻE WEZMĄ UDZIAŁ I D4, więc nie ma to sensu jeżeli będzie takie podejście do tematu.

Od tej chwili w tym wątku piszcie czy chcecie aby został zoorganizowany konkurs, jaką miał formę i czy wy sami zobowiązujecie sie do wzięcia udziału ?????????????????????

CZEKAM NA PROPOZYCJE. :czytaj: :czytaj: :czytaj: :czytaj: :czytaj:

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs

Postautor: Elmo » 2 czerwca 04, 20:38

Witam :)

Ja jestem jak najbardziej za konkursem .. ale prawda jest tak ze konkurs przyciagnie uczystnikow gdy będą jakies nagrody żeczowe , chetnie podejmę się (oczywiście z czyjąs pomocą) poszukiwania sponsora , nawet mam kilka pomyslow ...... nie wime czy wypalą ale watro sprobowac ... jak by co to czekam na kontakt ...

GG 1799719
excallibur@o2.pl

Pozdrawiam Artur

Awatar użytkownika
BaT
Ryba
Ryba
Posty: 157
Rejestracja: 20 maja 04, 20:05
Lokalizacja: Dębno Małapolska*

Re: Konkurs

Postautor: BaT » 2 czerwca 04, 21:28

Może konkurs na najbardziej nietypowe zwierzęta w akwa?? W moim od dzis mieszka żółwik
Grupa Miłośników Mniejszych Rybek- zapraszam do członkowstwa

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: Konkurs

Postautor: Elmo » 3 czerwca 04, 06:01

Bat pomysł fajny , ale chyba nie dużo osob ma takie "inne zwierzaki" dobrym pomysłem był konkurs plastyczny , choc mozna by go było rozszerzyc o inne kategorie .... ale to jeszcze mozna ustalic , najwazniejesz zeby znalezc sponsora miec nagrody (ps ale ze nie materialista :P co ...) i żeby byli chetni bo brania udziału ....

Pozdrawiam Artur

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: Konkurs

Postautor: ciosek » 3 czerwca 04, 09:21

Plastyczny jest dobry :). moznaby go rozkrecic na nowo, ja juz mam ładna pracke jeszcze z tamtego konkursu :). A nagrody to pewnie jakieś drobiazgi, podejrzewam że jakaś firma by się zgodziła, nagrody typu jakiś kotnik, czyscik magnetyczny itp. ew. możnaby może załatwić jakiś mały bonik towarowy w jakimś sklepie internetowym. Elmo, mogęci pomóc w szukaniu sponsora... napisz mi na priva, co planujesz zrobić... czekam

Awatar użytkownika
Adam
Ryba
Ryba
Posty: 111
Rejestracja: 20 maja 04, 21:58
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Konkurs

Postautor: Adam » 3 czerwca 04, 14:52

Może konkurs na najładniejsze akwa, albo foto, ale to by musiał być długoterminowy.

Elixir
Narybek
Narybek
Posty: 27
Rejestracja: 9 lipca 04, 21:26
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Konkurs

Postautor: Elixir » 12 lipca 04, 10:39

Z tego co ja wiem to tylko ja przesłałem pracę.
Chyba wygrałem co nie!
Zasługuję na vipa
Oczywiscie żartuję jesli jeszce raz bedzie konkurs plastyczny to ja jeszc eraz wezme w nim udział.
Strzeżcie sie bo ja i moje kredki to cięzki przeciwnik :)
Życzę wszystkim sukcesów w hodowli ryb...

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości