Co robimy w wolnym czasie ;)

Awatar użytkownika
kodzaj11
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 848
Rejestracja: 25 marca 17, 20:30
Lokalizacja: Okolice Lublina

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: kodzaj11 » 24 stycznia 18, 00:15

10 lat chodziłem na siłownię, co chcesz ze sobą zrobić? U trenerów rozpisanie diety kosztuje niemałe pieniądze ale czy to przy masie czy rzeźbie dieta jest ważna, najważniejsze są węglowodany, które po siłowni Cię zregenerują i oddadzą Ci siły(ryż i makaron, żadnych ziemniaków, mięso najlepiej zamienić na ryby), bieganie ja odradzam, stawy szybko padają, najlepszy jest rowerek ale nie ten domowy :P i od razu powiem, że inaczej nie zrzucisz brzuszka, ile byś nie robiła brzuszków itp... mięsień będzie Ci się wyrabiał pod warstwą tłuszczu, ogólnie to jest najgorsza partia do zrzucenia.

Awatar użytkownika
Fatty
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1444
Rejestracja: 24 marca 09, 15:49

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Fatty » 24 stycznia 18, 08:11

Chce mieć siłę i kształt :D Nadwagi w sensie medycznym nie mam - jestem przecietniakiem otulonym warstwą... wdzięku, ostatnio coś większą ;) Brzuch to nie mój problem, wszystko mi w uda idzie, dlatego mam problem ze spodniami :D
Nie biegam(koślawość) - na maszynach kardio to na rowerku sobie robię trening interwałowy - ale raz w tygodniu, bo inne wizyty wyglądają tak, ze na rowerze 10 min rozgrzewki a potem idę się bawić na maszynach z obciążeniem.
Na strefę wolnych ciężarów nie poszłam, bo się wstydam :lol: same niedźwiedzie tam chodzą a chciałabym sobie spróbować ze sztangą.

Fajnie jest i dobrze mi na psychikę robi ;)
Are you sure, you want to exist?


Awatar użytkownika
osama
Moderator
Moderator
Posty: 11176
Rejestracja: 8 listopada 04, 14:54
Lokalizacja: Oława

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: osama » 24 stycznia 18, 08:33

Każdy miś ze sztangą chętnie Ci pomoże ;)
Zainwestuj te kilka złotych na plan treningu i dietę, pójdzie o wiele łatwiej.

Albo skoro kolega kodzaj11 chodził 10 lat na siłkę, to może On jest w stanie Ci pomóc. Nie zaszkodzi się z Nim skontaktować, na pewno ma wiedzę większą niż Ty czy ja.
Akwaria kiedyś: 240l 72l 3x28,8l 112l Obecnie: 72, 105, 750, 725l ;)
http://www.siepomaga.pl/
Na pewno, naprawdę, od razu, po prostu, na razie, hodowca, reguła, rzadko, żaden, w ogóle, włączać, co najmniej...

Awatar użytkownika
Fatty
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1444
Rejestracja: 24 marca 09, 15:49

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Fatty » 24 stycznia 18, 12:23

Każdy miś ze sztangą chętnie Ci pomoże

jestem wstydek :oops:

Co do diety szukałam wskazówek na forum SFD - ale nie jestem wymarzonym kandydatem do układania diety: nie jem mięsa i jest problem z produktami mlecznymi ( nie chcielibyście się znaleźć w moim pobliżu gdy zjem twarożek... )
W żadne sporty sylwetkowe bawić się nie będę wiec spokojnie zwykły wikt mi wystarczy ;)
Are you sure, you want to exist?


Awatar użytkownika
Fatty
Aqua Forum
Aqua Forum
Posty: 1444
Rejestracja: 24 marca 09, 15:49

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Fatty » 16 lutego 18, 22:41

Ostatnio popełniam filcaki, np: króliczka

Obrazek

Królik ma na imię...Kakałko , ponieważ:

Obrazek
Are you sure, you want to exist?


marianxb5

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: marianxb5 » 19 marca 19, 00:03

W wolnym czasie... dobre sobie w dzisiejszych czasach mało go jest.
Na pierwszym miejscu są akwaria i Tosia - świnka morska.
Lubie posłuchać dobrej muzyki na dobrym sprzęcie grającym. W piwnicy mam nawet pokój do słuchania. Żona nazywa mnie zboczeńcem a znajomi audiofilem.

Awatar użytkownika
bojownik_27
Ikra
Ikra
Posty: 8
Rejestracja: 15 lutego 19, 15:34
Lokalizacja: Darłowo

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: bojownik_27 » 16 października 19, 12:48

Wolny czas, jakkolwiek go malo, to glownie ksiazki, seriale i filmy. Zarowno w lozku, jak i kinie :)

Natan
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 9 lutego 23, 09:46

Re: Co robimy w wolnym czasie ;)

Postautor: Natan » 12 stycznia 24, 12:35

U mnie głównie aktywnośc fizyczna oraz dieta. Nie miałem generalnie jakiejś ścisłej diety, ale zwracałem uwagę na to co jem. Starałem się nie jeść wysokokalorycznie, zrezygnowałem ze słodyczy, słodkich napojów oraz z alkoholu (alkohol ma w sobie bardzo dużo kalorii wbrew pozorom tak wiec piwko dziennie potrafi dodać nam kilogramów).

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości