witam potrzebuje namiary na hodowce ksiezniczki w poznaniu

fred1010
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 21 lutego 12, 00:01
Lokalizacja: lodz

witam potrzebuje namiary na hodowce ksiezniczki w poznaniu

Postautor: fred1010 » 21 lutego 12, 00:14

ktos zna hodowcow z poznania ksiezniczka, naskalniki?

Krysztof
Narybek
Narybek
Posty: 31
Rejestracja: 13 lutego 12, 20:51
Lokalizacja: Zaniemyśl

Re: witam potrzebuje namiary na hodowce ksiezniczki w poznaniu

Postautor: Krysztof » 21 lutego 12, 12:09

na osiedlu Rusa jest jeden hodowca który ma na imię Adam. myślę że był by Ci wstanie pomóc.
Zarejestruj się na Forum poznańskim wtma i zapytaj o hodowcę to z pewnością się odezwie.

fred1010
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 21 lutego 12, 00:01
Lokalizacja: lodz

Re: witam potrzebuje namiary na hodowce ksiezniczki w poznaniu

Postautor: fred1010 » 23 lutego 12, 21:09

wielkie dzieki Krzysztof juz zapodalem temat na tamtejszym forum,mysle ze ktos sie odezwie.

Adam30poznan
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 18 sierpnia 09, 22:05

Re: witam potrzebuje namiary na hodowce ksiezniczki w poznaniu

Postautor: Adam30poznan » 24 lutego 12, 23:44

To zwykła prowokacja i proszę administracje forum o zlikwidowanie tego wątku a ten niby chętny na zakup sam co chwile zmienia ryby jakie chce zakupić i nie wie czy mieszka w Łodzi czy w Anglii i oczywiście proponuje ceny poniżej kosztu żywienia tych ryb.

fred1010
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 21 lutego 12, 00:01
Lokalizacja: lodz

Re: witam potrzebuje namiary na hodowce ksiezniczki w poznaniu

Postautor: fred1010 » 25 lutego 12, 00:00

Niewiem czy dobrze mnie zrozumiales ja jestem zainteresowany zakupem tej tanganiki skoro dales mi cene (kazdy przy wiekszej ilosci bedzie probowal kupic taniej )to po twojej odpowiedzi wnioskowalem ze to dojdzie do skutku,lecz nierozumiem dlaczego masz problem ze podalem miejsce urodzenia a nie pobytu,mieszkam na wyspach ale bylem jestem i bede LODZIANINEM czy sie to komus podoba czy nie ,wracajac do ryb jezeli nie masz ochoty sprzedac mi ryb to poprostu napisz
mysle ze to na tyle

Adam30poznan
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 18 sierpnia 09, 22:05

Re: witam potrzebuje namiary na hodowce ksiezniczki w poznaniu

Postautor: Adam30poznan » 25 lutego 12, 16:35

Nie interesuje mnie sprzedaż w cenie poniżej kosztu karmienia i tyle w temacie-jak coś chcesz to albo płacisz tyle ile uważam albo szukasz sobie naiwnego gdzie indziej a mnie tam nie interesuje czy coś na tym zarobisz-na pewno ja nie pozwolę sobie na to żeby oddawać ryby za grosze-bo ktoś sobie wykombinował łatwy zarobek. A skoro mieszkasz w Anglii to nie myśl, że ja nie znam tamtejszych cen tak samo jak w innych krajach. Chcesz tanio-to szukaj w Azji ryb a nie w Poznaniu.

Awatar użytkownika
polak.krk
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 4974
Rejestracja: 19 marca 09, 00:15
Lokalizacja: Krakow/Sliema

Re: witam potrzebuje namiary na hodowce ksiezniczki w poznaniu

Postautor: polak.krk » 25 lutego 12, 23:33

Piszcie do siebie PW albo dzwoncie. :czacha:
Za brak uzywania jezyka polskiego na poziomie elementarnym (duza litera, kropka) czeka Cie paseczek (ostrzezenie) !

Wróć do „Tanganika”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości