Co byście zmienili...

Czy podoba ci się strona www.tropheus-farm.tk ???

TAK
11
100%
NIE
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 11
Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Co byście zmienili...

Postautor: Idzikowski » 2 czerwca 04, 17:29

Witam,
idą wakacje, dużo czasu i zmiany...no właśnie. I tutaj gorąca prośba do was wszystkich odwiedzających stronę www.tropheus-farm.tk a szczególnie dla klubowiczów, których stale przybywa.

Co na danej stronie byście zmienili i przedewszystkim co byście dodali ???

Proszę o propozycję postaram się rozpatrzeć wszysto co się tylko da...DLA TROFÓW :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
suncho
Ryba
Ryba
Posty: 141
Rejestracja: 31 maja 04, 14:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Co byście zmienili...

Postautor: suncho » 3 czerwca 04, 11:53

Witam ,uwazam ze twoja stronka jest calkiem udana ,niemniej jednak proponuje wprowadzic mala zmiane.Otoz proponuje zamiescic tam szczegolowy opis gatunkow ,zeby kazdy laik taki jak ja(jesli chodzi o tropheusy :D )mogl poczytac troche o tym gatunku i o kazdej z jego odmian(o ich zwyczajach wymaganiach rozmnazaniu itp.)bez zmudnego surfowania po necie mysle ze to by sie spodobalo i dodalo by profesjonalizmu stronie
Poza tym mozna by wprowadzic rubryke "wasze zdjecia"(tu wiadomo o co chodzi)
Oczywiscie to tylko moje sugestie i jesli sie nie podobaja to sorki :D
Pozdrawiam :ok:

Awatar użytkownika
Adam
Ryba
Ryba
Posty: 111
Rejestracja: 20 maja 04, 21:58
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Co byście zmienili...

Postautor: Adam » 3 czerwca 04, 14:31

Idzik a propos twojej ankiety, to nigdy nie uzyskasz prawdzwych wyników, bo nikt Ci nie da negatywnego głosu, chyba że jakiś złośliwiec. Mnie sie strona podoba, choć narazie nie zajmuje się tanganiką. Może kiedyś jak sobie sprawie wieksze akwarium.

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co byście zmienili...

Postautor: Idzikowski » 3 czerwca 04, 15:24

Co ogólnego opisu zachowań itp itd to nad takim textem bez wątpienia popracuje, przyda się początkującym trofiarzom. Jedynie raczej nie zrobie narazie opisu konkretnej odmiany barwnej gdyż jest ich tyle i każda inna, że musiałbym siedzieć dniami i nocami a i tak każdy w necie znajdzie inną fotkę i będzie inna niż to co w opisie. Mogę za to wprowadzić dokładną klasyfikację odmian barwnych i stopniowo wprowadzać tam zdjęcia trofów.

Adam: to fakt, ale nikt nie musi być złościli, może mu się faktycznie nie podobać i czekam na takie opinie, choć wiem, że ich uzyskanie graniczy często z cudem. No ale co tam :ok:

CZEKAM NA NASTÊPNE UWAGI NA TEMAT POPRAWY SERWISU WWW.TROPHEUS-FARM.TK

Awatar użytkownika
suncho
Ryba
Ryba
Posty: 141
Rejestracja: 31 maja 04, 14:21
Lokalizacja: Kraków

Re: Co byście zmienili...

Postautor: suncho » 3 czerwca 04, 18:41

Bardzo mnie to cieszy, a co do odmian ,to nikt nie powiedzial ze musisz to robic sam mozesz przeciez poprosic kolegow zeby pomogli, mysle tu o Aigelu itp. ale oczywiscie wszystko z czasem.I tak uwazam ze stronka jest naprawde dobra i podejrzewam ze z czasem bedzie jedna z lepszych stron o tropheusach :D a przynajmniej jedna z lepszych "polskich" stron.Sam bym pomogl ale niestety nie jestem szczegolnie obyty w temacie tropheusow(prawde mowiac to dopiero zamierzam zaczac je chodowac :lol: )no chyba ze poprostu poszukal bym w ksiazkach itp. Jesli tak to nie ma problemu ,chetnie pomoge z tym ze to co napisze musialbys oczywiscie przejzec i poprawic :D .W kazdym badz razie jesli cos to "wal jak w ogien" jestem chetny do pomocy.
Pozdrawiam

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co byście zmienili...

Postautor: Idzikowski » 3 czerwca 04, 19:22

Co do Michała to faktycznie jego pomoc się jak zawsze przyda.....ale to leń....i na dodatek mnie też tak nazywa :mrgreen: ale wyjeżdza i nie będzie go przez dluuugi czas więc nie ma szans popracować wspólnie w wakacje :niewiem:

Co do pomocy to jak zbiore odpowiednie osoby to zachęce konkretne osoby. Suncho jeżeli będziesz chciał pomóc to coś ci na wakacje znajde, ale najpierw muszę zebrać odpowiednie pomysły i wszystko zaplanować.

CZEKAM NA NASTÊPNE UWAGI NA TEMAT POPRAWY SERWISU WWW.TROPHEUS-FARM.TK

Awatar użytkownika
Aigel
Administrator
Administrator
Posty: 2852
Rejestracja: 19 maja 04, 10:41
Lokalizacja: Warszawa/Legionowo

Re: Co byście zmienili...

Postautor: Aigel » 3 czerwca 04, 20:37

Zaraz dostaniesz bana za tego lenia, ja nie mam czasu nawet dodac tych brzydkich zdjec ktore przeslales :P
A strona jest bardzo fajna, tylko denerwuje mnie ta reklama ktora wyskakuje :mrgreen:
Obrazek

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co byście zmienili...

Postautor: Idzikowski » 3 czerwca 04, 20:52

Heh...mi ta reklama republiki kiedyś sie pojawiała, ale teraz antyvirus blokuj e wszystko i wogóle nic nie mam. W wakacje przeniose stronkę na inny serwer o większej pojemności i będzie OK. :D

Ps. jakie brzydkie, jakie brzydkie, leniu ty 8) 8) 8) 8) 8) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

CZEKAM NA NASTÊPNE UWAGI NA TEMAT POPRAWY SERWISU WWW.TROPHEUS-FARM.TK

ahaja
Ryba
Ryba
Posty: 156
Rejestracja: 13 czerwca 04, 21:11
Lokalizacja: Poznań

Re: Co byście zmienili...

Postautor: ahaja » 1 lipca 04, 23:27

bardzo fajny portal. jest wreszcie miejsce gdzie mozna pogadac o stworach.
dodalbym jedna rzecz: dzial techniczny albo lepiej tzw DIY - bardzo pozyteczna sprawa. sam duzo sie nauczylem ogladajac rozne zachodnie strony. o tyle wazne ze pozwala uniknac zbednych wydatkow (mozna to przelozyc na nastepne ryby...), jest tez sprawdzone - w koncu tworza to maniacy i oby bylo ich jak najwiecej.

pozdrawiam Krzysztof

Wróć do „Tanganika”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości