Telmatochromis temporalis

skraburski
Ikra
Ikra
Posty: 1
Rejestracja: 29 stycznia 09, 18:17
Lokalizacja: Wrocław

Telmatochromis temporalis

Postautor: skraburski » 29 stycznia 09, 18:19

Witam,

Zapraszam do obejrzenia mojego świeżutkiego akwarium z parka telmatochromis temporalis, jest to moje pierwsze akwa z muszlowcami i wogole tanganika. Ostatnio mialem akwarium z 15 lat temu wiec to co dzisiaj jest dostepne w akwarystyce to science fiction :)

http://picasaweb.google.com/skraburski/ ... emporalis#

Ryby sa w akwarium 2 dni dopiero i bardzo duzo kopia pod wapieniem, zastanawiam sie czy nie zamienic go na konstrukcje z piaskowca z ulozona jaskinia dla nich, obawiam sie ze w tym tempie w ciagu kilku dni dojda z wapieniem do dna akwairum, co sadzicie?

Najczesciej kopie ta mniejsza (samica czy samiec?) a ta duza ja popedza, wiekszosc czasu spedzaja przy kamieniu lub pod nim, a na samym poczatku glownie w muszli. Wiecej zachowan opisze jak sie porzadnie zaaklimatyzuja i im sie przyjrze.

Aaa, na 100% jest to parka bo w sklepie sie rozmnozyla, ale np. spia w oddzielnych miejscach akwarium co wydaje mi sie troche dziwne, rano np. obie spaly na dnie ale ani w muszli ani obok skaly, dziwne troche.

Generalnie chyba powinienem dodac wiekszych muszli bo te sa male dla nich, tylko jedna jest wystarczajaco duza, nie wiem tylko gdzie znalezc duze muszli winniczka poza szukaniem na lace.

Dajcie znac co sądzicie.

Pozdrawiam,
Lukasz
Proszę pisać poprawnie. Na Forum obowiązuje język polski. Tomek83
Ostatnio zmieniony 29 stycznia 09, 19:01 przez skraburski, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Tanganika”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości