Kłopoty z oczkiem

Awatar użytkownika
kum_pela
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 3 lipca 05, 21:05

Kłopoty z oczkiem

Postautor: kum_pela » 3 lipca 05, 21:09

Mam pytanie w sprawie oczka wodnego. Wyłozyłam je kamieniami i miedzy nimi powlewałam jakiejs zaprawy nie wiem dokladnie jakiej i wlewajac wode za okolo 15 minut ona ucieka i nie wiem czy gdzies jest niedokladnie zrobione czy jakas dziurka i czy jest jakis srodek do tego zeby np całe oczko bezbarwna zywica czy cos w tym stylu wysmarowac i zeby woda co najwazniejsze nie uciekała, a i wmiare cos niedrogiego bo te oczko jest malutkie a zywica pytalam 5 kg kosztuje 500 zł a to dla mnie za dużo a cos innego to nei wiedza o innych specyfikach pomóżcie prosze .
Marta - kum_pela@poczta.onet.pl piszcie na maila jak cos wiecie dzięki z góry:)

Awatar użytkownika
Michał1
Ikra
Ikra
Posty: 6
Rejestracja: 29 czerwca 05, 12:03

Re: Kłopoty z oczkiem

Postautor: Michał1 » 16 lipca 05, 11:39

Czy dobrze zrozumiałem?? Że oczko jest wyłożone tylko kamieniami?? Jeśli tak to czy nie lepiej by było najpierw wyłożyć oczko folią a później kamieniami??

Awatar użytkownika
BigFish
Ryba
Ryba
Posty: 364
Rejestracja: 21 maja 04, 13:22
Lokalizacja: Opole

Re: Kłopoty z oczkiem

Postautor: BigFish » 16 lipca 05, 11:47

on napisal ze oczko jest wylozone kamieniami polaczonymi zaprawa. ja bym ci radzil rozebrac to wylozyc folia i dopiero wtedy sie w to bawic
Prace nad malawi:
######### - 90%
Akwarium dojrzewa

Awatar użytkownika
kum_pela
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 3 lipca 05, 21:05

Re: Kłopoty z oczkiem

Postautor: kum_pela » 17 lipca 05, 11:43

Ja pod tymi kamieniami mam 2 warstwy folii i mimo to przecieka

Awatar użytkownika
basia
Ryba
Ryba
Posty: 313
Rejestracja: 10 czerwca 04, 12:26
Lokalizacja: gdzieś w Beskidach..

Re: Kłopoty z oczkiem

Postautor: basia » 17 lipca 05, 11:46

Cóż.. gdzieś jest nieszczelne. Będziesz musiał albo sprawdzać pokolei wszystkie podejrzane miejsca, albo od razu rozebrac i zrobic od nowa :ok:
Mogłes folie uszkodzić manewrując kamieniami. Zależy jak grubą folie dałeś :|

Awatar użytkownika
kum_pela
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 3 lipca 05, 21:05

Re: Kłopoty z oczkiem

Postautor: kum_pela » 17 lipca 05, 13:37

a czy nie ma jakiegos preparatu zeby polozyc na kamienie i bedzie to szczelne? jest tzw zywica (jest bezbarwna nakladana pędzlem bodaj ze) ale droga jest i szukam czegos tanszego.

Wróć do „Oczko wodne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości