jak pakować rosliny do wysyłki?

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z uprawą roślin akwariowych powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

jak pakować rosliny do wysyłki?

Postautor: ciosek » 3 października 04, 12:36

Mam pytanie, może ktoś już wysyłał roslinki? i z jakim skutkiem? Ja mam sporo roslinek do oddania, i chciałbym sie nimi z kims podzielic :), bo po co mam je gdzies wyrzucac alboco. Prosz o rady jak pakowac roslinki to powysyłam.

Mam do oddania:
nurzańca - trawke
cryptocoryne walkeri
limnophilla sesiliflora
Lysimachia
Hygrophila thailand
Anubias nana (anubias niski)


staralem sie podawac łacinskie nazwy żebyście znaleźli sobie je w bazie gatunków na holenderskie.pl
Ostatnio zmieniony 4 października 04, 17:50 przez ciosek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Elmo
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 516
Rejestracja: 20 maja 04, 16:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: jak pakować rosliny do wysyłki?

Postautor: Elmo » 4 października 04, 16:56

Witam :)

Ciosek ja byłbym bardzo chętny na jakiej krzaczki jak masz zbędne ..... no chyba że jest któś bardzije potrzebujący .... już wysyłałem znojomemu rosliny zapakowałem tak ..

Lekko nawilrzony ręcznik (jednorazowy ) zawijałem w to rośliny potem robiłem pudełko ze styropianu .... (żeby nie skakałą temperatura erośliny są na to wrażliwe ... ) i wysyłałem priorytetem , szystkie dotarły całe ...

Pordrawiam :)

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: jak pakować rosliny do wysyłki?

Postautor: ciosek » 4 października 04, 17:41

dobra elmo... mówta co chceta :). W sprawie adresu i spraw organizacyjncych :) to wal na gg - 1022703

Wróć do „Rośliny”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości