Wykopy Roślin

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z uprawą roślin akwariowych powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
128973
Ikra
Ikra
Posty: 3
Rejestracja: 18 sierpnia 04, 14:54

Wykopy Roślin

Postautor: 128973 » 18 sierpnia 04, 15:03

EJ
Mam problem z mojimi rybami Sa to Pielęgnice Zebry :P Denerwuje mnie to ze non stop wykopuja roslinki ze Zwirku Co mam Robić ??

Awatar użytkownika
mupet
Narybek
Narybek
Posty: 73
Rejestracja: 13 lipca 04, 13:05

Re: Wykopy Roślin

Postautor: mupet » 18 sierpnia 04, 15:34

sprobuj dosypac wiecej zwirku :D ja tak zrobilem kiedy moje ryby kopaly i bylo git :P

Awatar użytkownika
kuwasa
Ryba
Ryba
Posty: 240
Rejestracja: 14 sierpnia 04, 17:05
Lokalizacja: Malbork

Re: Wykopy Roślin

Postautor: kuwasa » 18 sierpnia 04, 18:07

no cóż, zebry już tak mają. Możesz zabezpieczyć rośliny kamieniami (najlepiej otoczakami, wtady ryby się nie pokaleczą).
Teraz hodowla zmienniaków (sposobem azjatyckim, czyli: wpuszczasz kilka rybek do akwarium i po kilku latach wyciągasz nowe:]) a malawi w szkole:]
"Cause I'm a Voodoo child"

Awatar użytkownika
Locter
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 700
Rejestracja: 7 sierpnia 04, 02:18
Lokalizacja: Limerick

Re: Wykopy Roślin

Postautor: Locter » 23 sierpnia 04, 12:08

Jak mówicie o Zebrach to się tu wtrące :D . Ja w swoim akwa z Zebrami miałem dużo kryptokoryn posadzonych w żwirku średniej granulacji. Kryptokoryny bardzie silnie sie ukorzeniają, potrzeba tylko grubej warstwy żwiru. U mnie żadna roslinka nie została wykopana przez Zebry, a miałem dwie dorosłe pary, które cały czas odbywały tarło.
Ciężko myśle o akwarium...

Awatar użytkownika
ciosek
Fish Master
Fish Master
Posty: 1385
Rejestracja: 21 maja 04, 09:40
Lokalizacja: Chełm

Re: Wykopy Roślin

Postautor: ciosek » 24 sierpnia 04, 21:04

zakup tabletki Sera Florenette, i wsadź pod każdą roślinke jedna tabletke, ładnie się ukorzeni i dodatkowo ogólnie wyładnieje :P, ale dodatkowo zabezpiecz je kamieniami.

Wróć do „Rośliny”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości