roslinki

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z uprawą roślin akwariowych powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Maniek
Narybek
Narybek
Posty: 27
Rejestracja: 4 sierpnia 04, 22:22

roslinki

Postautor: Maniek » 6 sierpnia 04, 10:47

Witam!
mma zamiar zalozyc akwarium, troche juz poczytalem na forum, zdecydowalem sie na bojowniki!
Teraz mam problem z roslinkami, powiedzcie czy jak beda zywe roslinki, do nich nawoz i CO2 to czy zastopi to np. brzeczek podlaczony do filtra??
a co do CO2 czy jak sam wykonam z tych dwuch butelek czy to wysarczy dla roslin w 30 litrowym akwarium z duza iloscia glonow
??
z gory dziekuje!

Awatar użytkownika
Hawk
Fish Master
Fish Master
Posty: 1231
Rejestracja: 20 maja 04, 12:10
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: roslinki

Postautor: Hawk » 6 sierpnia 04, 20:53

Maniek...Chodzi Ci oto czy CO2 zastapi napowietrznianie? Napowietrznianie w akwa musi byc. Pamietaj mjac bojowniki mozesz mieec tylko 1 samca w tak malym akwarium i pare samiczek do tego :) CO2 z DIY wystarczy na pewno tylko muszisz uwazac skolei zeby nie bylo go zbyt wiele bo moze to zaszkodzic rybom, watpie abys umiescil tak duza liczbe roslin aby pochlonely cale CO2.
240 l
10 x F1 Tropheus Moorii Golden Kazumba
10 x F1 Tropheus sp. Red Ndole Red Fluorescent

Maniek
Narybek
Narybek
Posty: 27
Rejestracja: 4 sierpnia 04, 22:22

Re: roslinki

Postautor: Maniek » 6 sierpnia 04, 22:13

OK!
wydaje mi sie ze juz wszystko wiem:) i juz niedlugo bede mil juz akwa:)
jak cos to bede pytal:) DZIEKI

Wróć do „Rośliny”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości