Podłoże

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z uprawą roślin akwariowych powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
grs1981
Ikra
Ikra
Posty: 8
Rejestracja: 21 kwietnia 21, 19:32
Lokalizacja: Międzybrodzie Bialskie

Re: Podłoże

Postautor: grs1981 » 25 kwietnia 21, 11:23

*glonami

jurkin
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 598
Rejestracja: 11 stycznia 15, 21:07
Lokalizacja: Gródek

Re: Podłoże

Postautor: jurkin » 25 kwietnia 21, 11:27

grs1981 pisze:Nie wiem czy to odpowiedni post ale mam pytanie odnośnie nowo zakładanego zbiornika...A mianowicie mam od 1,5 roku zbiornik 112 l no i nie wiem czy przelać teraz część wody do nowego zbiornika.Nowy zbiornik będzie filtrowany przez eheim 2275 a w starym mam 2213 w którym jest ceramika gąbki i wata...czy warto na początek podpiąć 2 filtry czy nie...dodam tylko że w 112 mam problem z głowami tj.Oedogonium...chociaż powoli wygrywam...boję się aby Nie przenieść ich do nowego zbiornika...proszę o podpowiedź jak to ogarnąć

Zawsze warto. Jeżeli 112 będzie likwidowane warto też przełożyć podłoże bez plukania, do tego wody ile tylko się da, stary nie plukany filtr, i start nowego akwarium masz prawie natychmiast.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości