Zestaw CO2 i nawożenie

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z uprawą roślin akwariowych powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
corbi95
Narybek
Narybek
Posty: 34
Rejestracja: 10 października 17, 14:58

Zestaw CO2 i nawożenie

Postautor: corbi95 » 1 listopada 17, 21:06

Witam, z jakiej strony internetowej polecacie kupić zestaw CO2? Przymierzam się do tego pomału i w połowie miesiąca chciałbym taki zestaw zakupić. Butle chciałbym dosyć sporą bo 7-8l, mam miejsce za szafką. Czy te zestawy z planta garden będą ok? Czy można dostać gdzieś jakieś tańsze, tylko ja nie umiem szukać..... :D
Zaczynam przygodę z 240l :D

barttsw
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 8988
Rejestracja: 4 maja 15, 11:44
Lokalizacja: BLACK WATER AQUARIUM

Re: Zestaw CO2 i nawożenie

Postautor: barttsw » 1 listopada 17, 21:22

sklep z preumatyka/spawalniczy

abiba
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2215
Rejestracja: 3 lutego 15, 14:43

Re: Zestaw CO2 i nawożenie

Postautor: abiba » 1 listopada 17, 21:36

Jeżeli zależy na zakupie gotowego zestawu to Planta Garden będzie dobrym pomysłem.
Jednak jak kolega wyżej zasugerował lepiej kupić wszystkie elementy oddzielnie - z całą pewnością wyjdzie taniej a kompletacja nie stanowi mega wyzwania nawet jeśłi jesteć humanista .

Najdroższa jest butla i tutaj szukajmy oszcżedności - nie ma znaczenia czy nowa czy stara byle była dopuszczona przez dozór techniczny (legalizacja) . Zwłaszca jeśłi niebędziesz nabijał a wymieniał to zakup nowiutkiej jest bez sensu .
Reszta osprzetu typu reduktor , zawory złączki weżyki - spawalniczy .

Dyfuzor jakiś sklep akwarystyczny lub reaktor DIY np z narurowca który przy okazji biję na głowę jakikolwiek dyfuzor jeśłi chodzi o zużycie gazu (całkowite rozpuszcenie)

Wróć do „Rośliny”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości