podłoże-mieszanie różnych

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z uprawą roślin akwariowych powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Anik801
Narybek
Narybek
Posty: 68
Rejestracja: 8 lipca 09, 16:42

podłoże-mieszanie różnych

Postautor: Anik801 » 6 kwietnia 16, 15:11

Czy mogę do akwarium użyć podłoża różnych producentów? Mam trochę różności- JBL Aquabasis plus(5l), tetra plant active(3l) JBL manado(5l) tetra complete 2,5kg-mogę mieć jeszcze 5kg. JBL manado 10l. Czy mogę ich wszystkich użyć do jednego zbiornika? A jeśli tak to w jakiej kolejności je poukładać, czy po prostu wymieszać?

SheepHunterPl
Narybek
Narybek
Posty: 77
Rejestracja: 28 lipca 15, 14:40
Lokalizacja: ok. Gorzowa

Re: podłoże-mieszanie różnych

Postautor: SheepHunterPl » 6 kwietnia 16, 21:40

Nic się nie powinno stać, podłoże od rosnącyxh roslin samo się wymiesza i tak i tak
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

abiba
Aqua Rodzina
Aqua Rodzina
Posty: 2215
Rejestracja: 3 lutego 15, 14:43

Re: podłoże-mieszanie różnych

Postautor: abiba » 6 kwietnia 16, 22:23

Popełniłem mieszankę ( z resztek ) i zupełnie przez przypadek wyszło że jest to najlepsze podłoże z jakim miałem do czynienia i mieszanka ta okazuje sie jest lepsza od każdego z użytych substratów z osobna

Anik801
Narybek
Narybek
Posty: 68
Rejestracja: 8 lipca 09, 16:42

Re: podłoże-mieszanie różnych

Postautor: Anik801 » 7 kwietnia 16, 19:10

Ok. Dzięki za odpowiedzi. W takim razie w przyszłym tygodniu biorę się za zakładanie nowego baniaczka :)

Wróć do „Rośliny”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości