Co to za roślinka?

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z uprawą roślin akwariowych powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Awatar użytkownika
Alina_33
Fish Master
Fish Master
Posty: 1133
Rejestracja: 16 stycznia 14, 23:19

Co to za roślinka?

Postautor: Alina_33 » 20 maja 15, 16:23

Jak w temacie. Kupiłam ze dwa miechy temu z Allegro kilka roślinek, ale niczego pływającego nie kupowałam. Początkowo myślałam, że to są listki Ludwigi Repens, ale że było tego sporo, to nie chciało mi się tego zbierać. Ale minęło tyle czasu a te listki nadal są. Nie śledzę ich losów na tyle by stwierdzić, że jest ich więcej, ale żaden nie zmarniał, no i mają korzonki. Zakładam więc, że sprzedawcy zabrało się jeszcze czegoś z akwa, prócz roślinek dla mnie... Tylko co to jest?


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kuba4410
Fish Master
Fish Master
Posty: 1333
Rejestracja: 30 grudnia 13, 11:36

Re: Co to za roślinka?

Postautor: kuba4410 » 20 maja 15, 16:31

Rzęsą wodna ;) niektórzy na nią przeklinają bo rośnie z prędkością rozmnażania gupików, albo nawet jeszcze szybciej ;)

Awatar użytkownika
Alina_33
Fish Master
Fish Master
Posty: 1133
Rejestracja: 16 stycznia 14, 23:19

Re: Co to za roślinka?

Postautor: Alina_33 » 20 maja 15, 16:35

No cóż, mi się podoba, dopóki nie będzie tego na pół akwarium. U mnie musi być słabe światło, bo nie wydaje mi się, by było tego więcej odkąd kupiłam tamte roślinki.

Wróć do „Rośliny”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości