roslinki

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z uprawą roślin akwariowych powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Awatar użytkownika
kozz
Ikra
Ikra
Posty: 2
Rejestracja: 20 maja 04, 20:20

roslinki

Postautor: kozz » 7 czerwca 04, 12:52

Czy moglibyscie mi poradzic jaki srodek odzywczy/nawozacy zastosowac, zeby poprawic stan roslin? Czy te odzywki nie zaszkodza rybkom?
Z gory dziekuje za kazda odpowiedz

Grzechu
Ikra
Ikra
Posty: 10
Rejestracja: 22 maja 04, 17:17

Re: roslinki

Postautor: Grzechu » 7 czerwca 04, 13:30

Poczytaj sobie stare posty na ten temat. Ja osobiscie stosuje nawozy w tabletaktach i w plynie. Uzywam Planta Gainer i Planta Min. Rosliny sa zdrowe i w dobrej formie :-)

Awatar użytkownika
Baj_tek
Ikra
Ikra
Posty: 19
Rejestracja: 19 lipca 04, 21:34
Lokalizacja: Z Siedlec

Re: roslinki

Postautor: Baj_tek » 20 lipca 04, 08:31

Wydaje mi się że do wody nie powinno się dodawać żadnych preparatów. Gdzieś przeczytałem że 'jednemu' zrobi dobrze 'drugiem' źle. Nie mam nic przeciwko tabletkom itp. wkładanych do podłoża ale nawozy płynne mogą się nie spodobac rybkom. A przeciez najbardziej nam chodzi o to żeby się dobrze czuły i prawidłowo rozwijały :)
Pozdrawiam serdecznie Bartek !

Awatar użytkownika
Veronika
Ryba
Ryba
Posty: 135
Rejestracja: 25 lipca 04, 16:03
Lokalizacja: Rzeszów

Re: roslinki

Postautor: Veronika » 25 lipca 04, 18:17

no, ja sie nie zgodze z tobą, poza tym całkiem dobre nawozy są z tropicala np. aqua plant, w moim akwa ze zwartkami, hygrophylią i innymi azjatyckimi roślinkami wszystko jest ok, a do podłoza daje nawozy w tabletkach. pięknie rośnie wszystko
<<<Van Halen>>>

Wróć do „Rośliny”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości