niskie roslinki

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z uprawą roślin akwariowych powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
Awatar użytkownika
kamila
Ryba
Ryba
Posty: 314
Rejestracja: 17 września 04, 12:29
Lokalizacja: Stockholm

Re: niskie roslinki

Postautor: kamila » 19 lutego 05, 21:00

mnie udalo sie kupic zabienice delikatna ( jakies 5 roslinek - oczywiscie polaczonych ze soba ) i musze powiedziec ze teraz jest ich 2 razy tyle i zrobil sie ladniutki dywaniczek. Roslinka rosnie z przodu akwarium , czasem wloze tableteczke pod korzen i bardzo ladnie rosnie a zaplacilam za nia tylko ...3 zł :lol: Bardzo polecam.

Awatar użytkownika
katys
Narybek
Narybek
Posty: 26
Rejestracja: 15 lutego 05, 21:30
Lokalizacja: Tychy

Re: niskie roslinki

Postautor: katys » 20 lutego 05, 09:06

Napewno jest ja mówisz, a moje akwa ma wysokość 30 cm wiec chyba rozumiesz co teraz miałam na myśli pisząc że wystarczy im takie oświetlenie. To jest całkowicie moje akwarium, pierwsze ..ale mój tato jest zapalonym akwarystą jakieś 25 lat i on ma rówiniez sprawdzone roslinki które rosną i w jakim akwarium. Ale Veronika zanim ja bedę miała już miała te sprawdzone roślinki to jeszcze trochę chyba trzeba poczekać....:)
ale musz epowiedzieć że póki co to akwarium jest 1,5 tygodnia a żabienica ma 3 nowe liście , obie kryptokoryny po jednym , kabomba pieknie rośnie i tylko bakopa troszke zmarniała,a mój nowy nabytek tez bardzo ładnie zaczyna wygladać
pozdrawiam

[ Dodano: 2005-02-20, 09:09 ]
mnie udalo sie kupic zabienice delikatna ( jakies 5 roslinek - oczywiscie polaczonych ze soba ) i musze powiedziec ze teraz jest ich 2 razy tyle i zrobil sie ladniutki dywaniczek. Roslinka rosnie z przodu akwarium , czasem wloze tableteczke pod korzen i bardzo ladnie rosnie a zaplacilam za nia tylko ...3 zł Bardzo polecam

Dokładnie... pewnie masz dobra rekę do roślinek:) i przede wszystkim dbasz o nie
"Kobieta ma zawsze ostatnie słowo w kłótniach małżeńskich, ponieważ słówko, jakie mężczyzna wypowie później, staje się początkiem nowej sprzeczki"

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości