Czy nawozy w płynie

Regulamin forum
Jeżeli chcesz pomocy lub rady związanej z uprawą roślin akwariowych powinieneś udzielić niezbędnych informacji o swoim akwarium i sposobie jego prowadzenia. TUTAJ jest dostępny wzór tworzenia nowych tematów.
przemek

Czy nawozy w płynie

Postautor: przemek » 30 grudnia 04, 13:57

nadaja sie do wszystkich roslin czy niektore musza miec nawóz w tabletkach(i odwrotnie-czy tabletki beda ok do wszystkich roslin),a moze trzeba łączyc te nawozy?Jak wy robicie?

Idzikowski
Akwarysta
Akwarysta
Posty: 634
Rejestracja: 19 maja 04, 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy nawozy w płynie

Postautor: Idzikowski » 30 grudnia 04, 14:14

Nadają się do wszystkich roślin :ok: .

A co do tabletek to one jako uzupełnienie dobrze się nadają, ale rośliny nie wybrzydzają, mówiąc: " ... ja chce mieć nawóz w płynie ... a ja tabletki ... o żes ty ... :!: " :mrgreen:

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


Także ogólnie najlepiej jest połączyć oba rodzaje. Tylko zwracaj uwagę na to co zawierają dane nawozy, bo dobrze jest jak jeden np. jest głównie żelazowym nawozem, a drugi takim typowym podstawowym. To wtedy dobrze się uzupełniją i roślinki rosną. :ok:

Awatar użytkownika
Tomekł
Fish Master
Fish Master
Posty: 1373
Rejestracja: 4 listopada 04, 21:07
Lokalizacja: Trzebinia

Re: Czy nawozy w płynie

Postautor: Tomekł » 30 grudnia 04, 16:36

kazdy nawóz pasuje do każdej rosliny a najlepiej połaczyć tabletki z nawozem w płynie :ok:
Moje akwaria:
72l - Kuchenne rewolucje
27l - Gupikowo
25l - Krewetkowe wzgórze
200l - Ameryka Centralna

Wróć do „Rośliny”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości